Paylaş

eStar: Ülker ürünleri Amazon’la ABD ve İngiltere’de

< 1 Dakika
eStar
Son iki yılda Ülker ürünlerini Avrupa ve BAE’de tüketicilerin beğenisine sunan eStar, coğrafi genişleme stratejisi ile Ülker ürünlerini ABD ve İngiltere’de satışa sundu.

Yıldız Holding’in dijital dönüşüm ve kategorisinde liderlik misyonuyla kurduğu ve 2019 yılından bu yana inovatif yapısıyla grubun yerli ve global markalarını e-ticaret ekosistemine taşıyan eStar, Ülker‘in çikolata, bisküvi, gofret, kraker ve kek olmak üzere 5 kategorideki ürünlerini Amazon’un güvenilir teslimat seçenekleriyle Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere’deki tüketicilerle buluşturdu. 

eStar en sevilenleri tüketicilerin beğenisine sundu

Böylece, e-Star ilk defa Ülker’in tüketicilerin tüketim alışkanlıklarına göre belirlenen atıştırmalık portföyünü yurtdışı piyasasında tüketicilerinin beğenisine sunmuş oldu.

Ülker ürünlerinin Avrupa’daki ve Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki tüketicilerden olumlu geri dönüşler aldığını dile getiren eStar Genel Müdürü Sadem Pehlivan, “En sevilen Ülker ürünlerinden oluşan, tüketim alışkanlıkları odaklı çoklu ve karma ürünlerimizi, Amazon güvencesiyle Amerika ve İngiltere tüketicileriyle buluşturduğumuz için çok heyecanlıyız. Hedeflerimize paralel olarak, Amazon operasyonumuzu Almanya, Fransa, İspanya, İtalya, Hollanda, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’ni dahil ederek 9 ülkeye çıkardık. 2023 yılında hedefimiz genişlediğimiz bu pazarlarda Yıldız Holding markalarının yanına farklı üreticileri de eklemek olacak.” dedi.

E-ticaret’in inovatif yüzü: eStar

Yıldız Holding markalarının yanı sıra e-ticaret yapmak isteyen markalara özel olarak kurduğu uzman ekiplerle hizmet veren eStar hem global hem de yerel birçok pazaryerinde müşterilerinin tüm e-ticaret, tedarik planlama ve pazarlama operasyonunu üstleniyor. Portföy yönetimini yaptıkları markalar ile öncelikli olarak marka ihtiyaçlarını belirlediklerine ve derinlemesine rekabet analizleri ile doğru konumlandırmayı sağladıklarına değinen Sadem Pehlivan, Ülker ile Amerika ve İngiltere pazarında kısa sürede tüketicilerin beğenisi kazanarak agresif bir büyüme hedeflediklerini belirtti.

eStar, Ülker dışında Godiva, McVitie’s, Super Fresh, Bizim, Terem Yağ, Hero Baby, Luna, Yayla, Aytaç, Derby, Taze Kuru, Faladdin, Sera, Cafe Crown, Komili, Julius Meinl ve Mutlu markalarına da hizmet veriyor.

Paylaş
Mukaddes Oduncular
Mukaddes Oduncular
İçerik Editörü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara