Hakkımızda

WORLD ECOMMERCE FORUM, sahip olduğu benzersiz üyelik modeli sayesinde gerçekleştirdiği uluslararası e-ihracat konferansları, eğitimler ve B2B ikili eşleştirme programları sayesinde üyelerinin e-ihracat altyapılarını güçlendirir.
WORLD ECOMMERCE FORUM

Profile

WORLD ECOMMERCE FORUM güçlü işbirlikleri kurarak uluslararası arenada Türkiye’nin sahip olduğu üretim gücü ve kapasitesini e-ihracat ile gelişmesine anlamlı katkılar sunan ulusal ve uluslararası bir organizasyondur.

WORLD ECOMMERCE FORUM, e-ihracatçıların bir arada olduğu Türkiye’nin dışa açılan ilk ve tek uluslararası platformudur. Uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, yurtdışı pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için, üyelerine destek vermekte ve rehberlik etmektedir.


Vizyon

E-İhracatı perakende markalarımız ve KOBİ’lerimiz için daha kolay ve ulaşılabilir kılarak, ülkemizin uluslararası ticaretteki payını artırmak ve Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirmektir.


Misyon

Güçlü işbirlikleri kurarak uluslararası arenada Türkiye’nin sahip olduğu üretim gücü ve kapasitesini e-ihracat ile ortaya çıkarmaktır.

Takipte Kalın

Etkinliklerimizden haberdar olun!