YAKLAŞAN ETKİNLİKLER

GEÇMİŞ ETKİNLİKLER

WORLD ECOM EXPO, WORLDEF ve İŞ BANKASI tarafından düzenlenen; Küresel e-ticaret ekosistemine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen uluslararası bir FORUM'dur. FORUM bu yıl fiziki olarak yapılıyor. FORUM'da 2021 yılında "E-Ticaret Rönesansı - Avrasya'nın Dijital Başkenti: İstanbul" teması ele alınacak. Farklı ülkelerden kamu ve özel sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek olan FORUM'a 400 kıdemli konuğun katılması bekleniyor.

Tarih: 29 - 30 - 31 Mart 2022
Yer: Çam Plajı, Antalya

WORLD ECOMMERE FORUM, WORLDEF ve İŞ BANKASI tarafından düzenlenen; Küresel e-ticaret ekosistemine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenen uluslararası bir FORUM'dur. FORUM bu yıl fiziki olarak yapılıyor. FORUM'da 2021 yılında "E-Ticaret Rönesansı - Avrasya'nın Dijital Başkenti: İstanbul" teması ele alınacak. Farklı ülkelerden kamu ve özel sektörün önemli isimlerini bir araya getirecek olan FORUM'a 400 kıdemli konuğun katılması bekleniyor.

Tarih: 21 Ekim 2021
Yer: Mandarin Oriental Bosphorus, İstanbul

WORLDEF ve İŞ BANKASI'nın ana iş ortaklığı tarafından düzenlenen Uluslararası Online World Ecommerce Forum 2020, İngiltere Ticaret Bakanlığı ortaklığında düzenleniyor. Forum, bu ölçekteki ilk çevrimiçi etkinlik olacak.

Tarih: 16 Mayıs 2020
Yer: Çevrimiçi

WORLDEF, Innoland Kuluçka ve Akreditasyon Merkezi ve “Komisyonum” Gümrükleri tarafından düzenlenen Uluslararası World Ecommerce Forum Eurasia 2019, Avrasya ve Azerbaycan e-ticaret liderlerini ilk kez bir araya getiriyor!

Tarih: 26 Kasım 2019
Yer: Boulevard Otel / Bakü

WORLD ECOMMERCE FORUM İSTANBUL
28-29-30 Ekim 2022'de Gerçekleşti.
Katıldığınız için teşekkürler.

Sonraki etkinliklerden haberdar olmak için bizi takip edin.