Ozon Global, İzmir’de tanıtım toplantısı düzenliyor

Ozon Global
Ozon Global 14 Eylül’de İzmir Ramada Otel’de tanıtım toplantısı düzenleyecek. Etkinlikte, Rusya e-ticaret pazarına ilişkin bilgiler ve Ozon Global ile 39 milyon yeni müşteriye satış yapmanın yolları aktarılacak.

Ozon Global, İzmir’de düzenleyeceği tanıtım toplantısına ilgilenen satıcıları ve ortakları davet ediyor. 14 Eylül’de İzmir Ramada Otel’de düzenlenecek etkinlikte, platformu daha yakından tanıma fırsatı sunularak, Rusya e-ticaret pazarı hakkında pek çok bilgi paylaşılacak. Etkinlikte, platformda satışa başlayarak 39 milyon yeni müşteriye ulaşmanın kolaylığı katılımcılarla paylaşılacak.

Ozon Global ve Rusya e-ticaret pazarı hakkında bilgiler katılımcılarla paylaşılacak

Tanıtım toplantısının program içeriğinde, Ozon Global hakkında bilgilendirme, Rusya e-ticaret pazarı hakkında analitik bilgiler, platformda satışa nasıl başlanacağı, platformda satışların nasıl artırılabileceği, partner teslimat hizmeti hakkında kılavuz ve doğru içerik oluşturma konularının yer aldığı belirtildi.

Nasıl kayıt olunur?

Etkinliğe katılım için başvuru formu paylaşan şirket, anketi dolduran adayların, etkinliğe katılım onayının gönderileceğini aktardı. Etkinliğe katılım için buradan başvuru formuna ulaşılabiliyor.

Ozon Global hakkında

Ozon Global, Rus alıcılara yurt dışından ürün satın alma imkanı tanıyan, bununla birlikte farklı ülkelerdeki girişimcilere Rusya pazarına ürünlerini tanıtma ve bu kanalı kullanarak kar elde etme olanağı sağlayan uluslararası bir işletmedir. 45 ülkeden 10 binden fazla satıcıyla Rusya’nın her yerinde milyonlarca müşteriyi birbirine bağlayan platform, satıcıların işlerini büyütmeleri için çeşitli araçlar sunuyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?