Hepsipay’den yeni lansman

Hepsipay
Hepsipay, yeni lansman süreci ile ‘Cüzdanı Dolduran Kredi’ ve dijital ‘Hepsipay Kart’ ile her yerde taksitle ödeme çözümlerini tanıtıyor.

Hepsiburada platformunun cüzdanı olarak hayata geçirilen Hepsipay’in artık platform dışında da müşterilerine tüm mağazalarda ve online alışverişlerinde hizmet sunduğu belirtildi. Hepsipay kullanıcılarının, banka iş birlikleriyle kendilerine uygun taksitlendirme çözümleriyle cüzdanlarını doldurabildikleri ve bakiyelerini dijital ‘Hepsipay Kart’ ile alışverişlerinde kullanabildikleri aktarıldı.

Hepsipay’den her yerde ödeme çözümü

Hepsipay yeni lansman sürecini ‘Cüzdanı Dolduran Kredi’ ve ‘Hepsipay Kart’ ile her yerde ödeme çözümünün kolaylığını vurguladığı reklam filmi ile başlattı. Platform yeni lansman süreci ile müşterilerine sundukları ödeme çözümlerini, reklam filmlerinin yanı sıra sosyal medya, outdoor uygulamaları ve radyo gibi farklı araçların da yer aldığı 360 derecelik bir iletişim kampanyasıyla tanıtıyor.

Yeni lansman sürecine dair açıklamalarda bulunan Hepsipay Genel Müdürü Ozan Bayülgen, “En kolay dolan cüzdan olarak tanımladığımız Hepsipay’in alım gücünü destekleyen ‘Hemen Doldur, Taksitle Öde’ çözümünü, iki reklam filmimize ek olarak outdoor ve dijital mecraları da kullandığımız ve 360 derece ördüğümüz bir kampanyayla müşterilerimize tanıtıyoruz.” dedi.

‘Hepsiburada platformu dışında da hızlı ve güvenli ödeme yapma olanağı sunuyoruz’

Bayülgen, ödeme çözümlerinin Hepsiburada platformu dışında da her yerde kullanılabilmesini, markanın tasarım dilini de yenileyerek aktardıklarını ifade etti. Eylül sonu itibariyle 13 milyonu aşkın müşteriye Hepsiburada platformu dışında da hızlı ve güvenli ödeme yapma olanağı sağlayacaklarını söyleyen Ozan Bayülgen, alışveriş anında kullanılabilen kredi çözümleri ile birlikte özellikle talep edilen ancak ulaşması görece zor olan ürünlerin, kolayca elde edilebilir olduğunu anlattıklarını belirtti.

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?