Worldef Enterprise E-İhracat paketi, World E-Commerce Forum’un global pazarlara açılmak isteyen şirketlere yönelik geliştirdiği benzersiz bir danışmanlık programıdır. World E-Commerce Forum’un profesyonel danışmanlarından özellikle yurtdışında şirket kurulumu, yurtdışı ödeme sistemleri ve E-İhracat devlet teşvikleri konuları olmak üzere E-İhracat ile ilgili tüm konularda danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Danışmanlık kapsamında şirketler öncelikle bir değerlendirmeden geçirilerek E-İhracat’a hazır olup-olmadıkları kontrol edildikten sonra, bu doğrultuda bir E-İhracat yol haritası belirlenir. Sunduğu altyapısıyla E-İhracatçı müşterilerinin tüm sorunlarına çözümler üretir. Üyelerine özel sunduğu global müşteri ağı sayesinde, üyeler tüm dünyaya pazar yerleri üzerinden satış yapma fırsatı yakalar.

Worldef Enterprise ile Kazanımlarınız

 • %100 Uygulamalı eğitim setleri ile E-İhracat’ta uzmanlaşacaksınız, 
 • Uluslararası pazarlarda satış yapmak için sınırsız bire bir danışmanlıktan faydalanacaksınız,
 • Yurtdışından ödeme almak için PayPal ve Stripe gibi global ödeme sistemlerine entegre olacaksınız,
 • Haftalık düzenlenen Web seminerlere ücretsiz katılarak E-İhracat bilgilerinizi güncel tutacaksınız,
 • World E-Commerce Forum’un düzenlediği tüm konferanslara ücretsiz konferans bileti almaya hak kazanacaksınız, 
 • E-İhracat uzmanı olabilmek için Amazon Amerika’da Satış Teknikleri Eğitimi ve E-İhracat Uzmanlığı Eğitimi Sertifika programlarına katılarak E-İhracat yapmayı detaylı şekilde öğreneceksiniz
 • Worldef E-İhracat Özel İçerikler ve Mail Grubuna üye olarak tüm Worldef Etkinliklerinden haberdar olacaksınız, 
 • Eğitim sonrasında E-İhracat girişimleriniz için yeni bir yol haritası, yeni bir iş yapış şekli hazırlayabileceksiniz,
 • E-İhracat yolculuğunuzda globalde iş yapış yöntemlerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlara yanıtlar bulabileceksiniz,
 • Türkiye’nin ilk ve tek e-ihracat platform danışmanlarının desteği ile E-İhracat sürecinizi kolaylaştıracaksınız, 
 • E-İhracat yaparak şirketinizi yurtdışında satış yapar hale getireceksiniz.

Worldef Enterprise'da Neler Var?

1) Worldef Enterprise Paket İçeriği

Worldef Enterprise tam anlamıyla bir E-İhracat Danışmanlık paketidir. İşini Globale taşımak isteyen birey ve kurumların E-İhracat yol haritası ve stratejisinin oluşturulmasını konusunda hizmetler verir. Bunun dışında E-İhracat Eğitimi Sertifika Programları, tüm Online E-İhracat Eğitimleri ve web seminerlerinden paket sahipleri ücretsiz faydalanır.

Sınırsız Danışmanlık
World E-Commerce Forum’un profesyonel danışmanlarından E-İhracat satışlarınızı arttırmak için danışmanlık hizmeti alacaksınız.
Sertifika Programları
Amazon Amerika’da Satış Teknikleri Eğitimi ve E-İhracat Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programlarından ücretsiz faydalanacaksınız. 
Online E-İhracat Eğitimleri
Online E-İhracat eğitim videoları ile 25’den fazla konu başlığı, kesintisiz 1000 saatlik videolarla online olarak yoğun uzmanlık eğitimleri sunulmaktadır. 
E-İhracat Web Seminerleri
Her hafta saat 21.00’da çarşamba günü farklı bir E-İhracat müfredat başlığı ile online olarak düzenlenen web seminerlerine ücretsiz katılacaksınız.

 

2) Enterprise Danışmanlık

Worldef Enterprise paketine sahip üyeler, Worldef Business School’un tüm imkanlarından yararlanabileceği gibi, World E-Commerce Forum’un profesyonel danışmanlarından E-İhracat yolculuğu için tüm danışmanlık hizmetlerinden de faydalanacaklardır.

E-İhracat Pazar Araştırması
E-İhracat yaparken şirketinize en uygun pazaryerlerini World E-Commerce Forum’un uzman profesyonellerinden öğreneceksiniz.
Yurtdışı Hedef Pazarlara Giriş
E-İhracat yol haritasını belirledikten sonra hedeflenen yurtdışı pazarlarına World E-Commerce Forum profesyonelleriyle adım atacaksınız. 
Yurtdışında Şirket Kurulumu
Hedeflenen ülkede E-İhracat sürecinizi kolaylaştırmak için yurt dışında şirket kurulumu danışmanlık hizmetinden faydalanacaksınız.
Ödeme Entegrasyonları
Yurtdışından ödeme alırken Paypal ve Stripe gibi ödeme yönetimi sistemleriyle E-İhracat sürecinizi kolaylaştıracaksınız. 

3) Enterprise Etkinlikler

İş’te E-İhracat Buluşmaları
Worldef Enterprise üyelerine özel uluslararası girişimcileri ve tedarikçileri buluşturduğumuz E-İhracat konusunda ikili eşleştirmelere imkân veren network buluşmalarımıza katılacaksınız.
Sınırsız Danışmanlık
World E-Commerce Forum’un profesyonel danışmanlarından E-İhracat satışlarınızı arttırmak için tüm konular ve E-İhracat aşamalarında danışmanlık hizmeti alacaksınız.
Enterprise Network İmkânı
World E-Commerce Forum tarafından düzenlenen workshoplar ve uluslararası konferanslar ile E-İhracat ekosisteminde ulusal ve global markalarla networkünüzü genişleteceksiniz.
Sertifika Programları
Amazon Amerika’da Satış Teknikleri Eğitimi Sertifika Programı ve E-İhracat Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programlarından ücretsiz faydalanacaksınız.

4) E-İhracat Eğitimleri Sertifika Programları

Worldef Enterprise paketiyle E-İhracat ile ilgili tüm konularda bilgilerinizi güncellemek ve artırmak için Amazon Amerika’da Satış Teknikleri Eğitimi ve E-İhracat Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programlarından ücretsiz faydalanacaksınız. 

 
Amazon’a Giriş
Amazon FBA Eğitimi
Amazon MasterClass Eğitimi
Amazon’da Markalaşma & SEO
Amazon için Faydalı Araçlar 
Amazon'da En Çok Satılan Ürünler
 
X-Border Ana Pazarlar
E-İhracat Devlet Teşvikleri
Marka & Patent Tescili
Uluslararası Lojistik, Gümrük & İadeler
Online Ödeme Sistemleri
Yurtdışı Pazaryerlerine Satış
 
       Burak Aykut- Antdecor.com        E-ihracat Tecrübesini Aktarıyor
Sadra Mehrabi- Bamilo E-ihracat Tecrübesini Aktarıyor
Yusuf Tunç- Perlafurniture.com E-ihracat Tecrübesini Aktarıyor
Elif Serim- MiuJoy.com E-ihracat Tecrübelerini Aktarıyor
Göksel Aksu- Wessi.com E-ihracat Tecrübelerini Aktarıyor
İsmet Ergin- Robotistan.com E-ihracat Tecrübelerini Aktarıyor
 
Devlet Teşvikleri
Dijital Pazarlama
Lojistik & Gümrük
Ödeme Sistemleri
Marka & Patent
Yurtdışı Pazarlarına Giriş

 

 E- İhracat Eğitimleri ile Sahip Olacaklarınız

1000 Saat Eğitim
Online E-İhracat Eğitim videoları ile 25’den fazla konu başlığına, kesintisiz 1000 saatlik videoya online olarak ulaşabileceğiniz yoğun uzmanlık eğitimleri sunulmaktadır. 
Staj & İş Fırsatı
World E-Commerce Forum'un veya ulusal ve globalde Türkiye’nin Önde Gelen World E-Commerce Forum Anlaşmalı Firmalarında İş ve Staj yakalama fırsatı sunulmaktadır. 
Ücretsiz Web Seminerleri
Her hafta saat 21.00'da çarşamba günü farklı bir E-İhracat müfredat başlığı ile online olarak düzenlenen ücretsiz web seminerlerine katılacaksınız.

5) E-İhracat Sınıf Eğitimleri ile Sahip Olacaklarınız

 
60 Saat Eğitim
Amazon Amerika’da Satış Teknikleri Eğitimi ve E-İhracat Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programlarında toplam 60 saate kadar sınıf eğitimlerine sahip olacaksınız.
Staj & İş İmkanı
World E-Commerce Forum’da veya Türkiye’nin önde gelen ulusal ve global markalarının dahil olduğu Worldef Anlaşmalı Firmalarda iş ve staj fırsatı yakalayacaksınız. 
Uygulamalı Eğitimler
Amazon Amerika’da Satış Teknikleri Eğitimi ve E-İhracat Uzmanlığı Eğitimi Sertifika Programlarında konuların uygulamalı olarak anlatıldığı sınıf eğitimlerine sahip olacaksınız.
MEB Onaylı Sertifika
Türkiye’nin en iyi E-İhracat sınıf eğitimlerinde başarılı olmanız halinde MEB (Milli Eğitim Bakanlığı) onaylı uzmanlık sertifikası almaya hak kazanacaksınız.rnek Metin

6 - Ücretsiz Ship Entegra Yazılımı

Enterprise Paket Sahiplerine özel tüm pazar yerlerinden ödemelerinizi rahatça alabilmenizi sağlayacak ShipEntegra Yazılımı 1 Yıl Boyunca Ücretsiz!

Enterprise Üyeleri, E-İhracat yaparken ShipEntegra yazılımı ile online mağazalarını kolay ve güvenli bir şekilde sisteme bağlayabilir, farklı platformlardan gelen tüm siparişlerini tek yerden yönetebilirler. Tek tuşla kargo ve gümrük için gerekli tüm verileri girebilir hatta müşterilerine haber bile vermeden kargo takip numaraları otomatik olarak online pazar yerlerindeki mağazalara aktarılır. Bu sayede ShipEntegra yazılımı ile anlık olarak gönderi takibi yapabilmektedir.

Online Mağaza Yönetimi
Amazon, Ebay, Etsy gibi platformlardan gelen tüm siparişlerinizi tek panelden online olarak yönetebilirsiniz.
Mağaza Entegrasyonu
Mağazalarınızı sisteme kaydederek, siparişlerinizi anlık olarak sistem üzerinden takip edebilirsiniz.
Kargo Avantajı
Başarılı ve güvenli kargo firmalarıyla  228 ülkeye hızlı ve avantajlı fiyatlarla kargolarınızı gönderebilirsiniz.

 

Worldef Enterprise hakkında ne dediler?