worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

Gaziantep’te e-ticaret eğitimi ve seminer düzenleniyor

Gaziantep’te “E-Ticarete Başlıyorum” adlı eğitim ve “E-Ticaret Sohbetleri” adlı seminer düzenleniyor.

e-ticaret

ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör organize ettiği ve Ticimax’ın desteklediği eğitim ve seminer, 22 Nisan 2024 Pazartesi günü Gaziantep Novotel’de düzenlenecek. Programa; Ticimax Channel Account Manager Ayşegül Bozoğlu, Sipay Özel Projeler Satış Yöneticisi Arif Özsoy, Trendyol Güneydoğu Bölgesi Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi Mustafa Hakan Sarı, İda Dijital Kurucusu Aykut Kaymaz ve Defterdar Kurucu Ortağı Doğukan Coşkun katılıyor.

“E-Ticarete Başlıyorum” eğitimi

E-Ticarete Başlıyorum” adlı eğitim programı, 22 Nisan’da 09:00–18:00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Etkinlik; e-ticaret girişimcilerini, KOBİ’leri, mevcut girişimini büyütmek isteyenleri, dijital pazarlama profesyonellerini, şirketlerin e-ticaret ve pazarlama yöneticilerini, pazarlama uzmanlarını, danışmanları, sosyal medya uzmanlarını, marka yöneticilerini buluşturacak. Eğitim programında katılımcılar web sayfası tasarımı yaptırılacak, en iyi tasarımı yapan katılımcıya e-ticaret altyapısı hediye edilecek.

“E-TİCARET BAŞLIYORUM” EĞİTİMİNE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

“E-Ticaret Sohbetleri” semineri

“E-Ticaret Sohbetleri” etkinliği ise, aynı gün aynı yerde saat 19:00’da düzenlenecek. Etkinlikte, e-ticaret ve e-ihracat şirketlerinin satışlarını nasıl artırabilecekleri konuşulacak, alanında önemli isimler katılımcıların sorularını yanıtlayacak. “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları” temasıyla düzenlenecek etkinlikte e-ticaret ve e-ihracat sayesinde şirketlerin neler yapabilecekleri, Türkiye’de ve yurtdışında ne tip pazarlama çalışmaları yapabilecekleri, ödemelerini nasıl alabilecekleri, yeni başlayanların nasıl hızlıca şirket kurabilecekleri ve online satış yaparken dikkat etmeleri izlemeleri gereken yollar konuşulacak.

“E-TİCARET SOHBETLERİ” SEMİNERİNE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

teknosa
Markalar

Teknosa, e-ticarette 2 kat büyüme hedefliyor

Teknosa, 2023 yılında başlattığı ‘Dijital Odaklı Dönüşüm’ programıyla hedeflerini büyütüyor. Şirket 1 milyar TL’lik yatırım planlarken, e-ticaret hacmini iki katına çıkarmayı hedefliyor. Teknosa, e-ticaret brüt

Days
Hours
Minutes
Seconds