worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

Antalya’da e-ticaret sohbetleri ve eğitimleri etkinliği

e-ticaret

Antalya’da “E-Ticarete Başlıyorum” ve “E-Ticaret Sohbetleri” adlı bir etkinlik düzenleniyor. Eğitim programında katılımcılara web sayfası yaptırılacak, en iyi sayfayı yapana e-ticaret altyapısı hediye edilecek. “E-Ticaret Sohbetleri” etkinliğinde ise, e-ticaret ve sınır ötesi e-ticaret şirketlerinin satışlarını nasıl artırabilecekleri konuşulacak, alanında önemli isimler katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör’ün ev sahipliğinde Antalya Ramada Plaza Hotel’de gerçekleştirilecek KOBİ’lere ve girişimcilere yönelik etkinlik, Ticimax’ın katkılarıyla düzenleniyor.

“E-Ticarete Başlıyorum” adlı ücretsiz eğitim programı, 19 Mart 2024 Salı günü 09:00 – 18.00 saatleri arasında yapılacak. Uygulamalı eğitim programında e-ticarete başlangıç süreçleri ele alınacak. Katılımcılara bir web sayfası yaptırılacak. En iyi sayfayı yapan kişiye e-ticaret altyapısı hediye edilecek.

“E-TİCARETE BAŞLIYORUM” eğitimine katılmak için tıklayın!

Profesyoneller, e-ticarette başarılı olmanın yollarını anlatacak

“E-Ticaret Sohbetleri” programı ise 19 Mart 2024 Salı günü saat 19:00’da gerçekleştirilecek. “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları” temasıyla düzenlenecek programda uzman isimler, e-ticaret ve sınır ötesi e-ticaret odaklı deneyimlerini paylaşacak. Programda; Türkiye’de ve yurt dışında pazarlama çalışmaları, yurt dışından ödeme alma yöntemleri, yurt dışı şirket kurulumu, online satış yaparken dikkat edilmesi gerekenler gibi konular ele alınacak.

Ücretsiz “E-Ticaret Sohbetleri” programı; e-ticaret girişimcilerini, KOBİ’leri, mevcut girişimini büyütmek isteyenleri, dijital pazarlama profesyonellerini, şirketlerin e-ticaret ve pazarlama yöneticilerini, pazarlama uzmanlarını, danışmanları, sosyal medya uzmanlarını, marka yöneticilerini buluşturacak.

Etkinlik kapsamında Ticimax Channel Account Manager Hüseyin Kıvanç Durmaz, Sipay İş Ortaklıkları Müdürü Burcu Kaya, Trendyol Akdeniz Bölge Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi Dursun Ağmaz, İda Dijital Kurucusu Aykut Kaymaz ve Defterdar Kurucu Ortağı Doğukan Coşkun katılımcıların sorularını yanıtlayacak.

“E-TİCARET SOHBETLERİ” programına katılmak için tıklayın!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

ticari mesaj
Haberler

İstenmeyen ticari mesajlara 398 milyon lira ceza

Ticaret Bakanlığı, istenmeyen ticari mesajlara 398 milyon lira ceza kesti. Bakanlığa 2015-2023 yılları arasında 866 bin şikayet yapıldı. Ticaret Bakanlığı 2023 Yılı Faaliyet Raporundan derlemeye