worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

Denizli’de “e-ticaret sohbetleri” etkinliği

e-ticaret

Denizli’de düzenlenecek “E-Ticaret Sohbetleri” etkinliğinde “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları” konuşulacak. ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör’ün organizasyonu ile Denizli Nihat Zeybekçi Kongre ve Kültür Merkezinde 13 Şubat Salı günü saat 19.00’da düzenleyecek ücretsiz etkinliğe; e-ticaret girişimcileri, KOBİ’ler, mevcut e-ticaret girişimini büyütmek isteyenler, dijital pazarlama profesyonelleri, şirketlerin e-ticaret ve pazarlama yöneticileri, pazarlama uzmanları, e-ticaret danışmanları, sosyal medya uzmanları ve marka yöneticileri katılacak.

E-ticarete ilişkin sorulara cevap verilecek

Programda; e-ticarete nasıl başlanır, e-ticaret ödemeleri nasıl alınır, e-ticarette pazarlama çalışmaları nasıl yapılır, e-ticaret girişimcilerinin işlerini kolaylaştıran çözümler nelerdir, online pazaryerlerinde başarılı olmanın yolları nelerdir, e-ticarette sıkça yapılan hatalar nelerdir, online satış yaparken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir gibi sorulara cevap verilecek.

E-ticaret profesyonelleri katılıyor

Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak isimler ise şöyle; ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör, Ticimax Channel Account Manager Hüseyin Kıvanç Durmaz, Sipay İş Ortaklıkları Müdürü Burcu Kaya, Trendyol Ege Bölgesi Satış ve İş Geliştirme Yöneticisi Nuri Erdoğan, İda Dijital Kurucusu Aykut Kaymaz, Defterdar Kurucu Ortağı Doğukan Coşkun, Ecocotton E-Ticaret Yöneticisi Volkan Kazak.

ÜCRETSİZ ETKİNLİĞE KATILMAK İÇİN TIKLAYIN!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

shipentegra
Markalar

ShipEntegra’ya “yurt dışı lojistik entegrasyon” ödülü

Şikayetvar tarafından bu yıl 9.’su düzenlenen “A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence)” Ödülleri kapsamında, sınır ötesi e-ticaret lojistiği markası ShipEntegra, “Yurt Dışı Lojistik Entegrasyon” kategorisinde