Yurtdışı Şirket Kurulumu Danışmanlığı

Şirket Kurulumu Süresince – Resmi Kurulum Belgeleri – Birebir Danışmanlık

Genel Bilgiler

Sınır ötesi e-ticarette bazı durumlarda yurtdışı şirket kurulumu gerekebilir. WORLDEF Enterprise, sorunları doğru ve sürdürülebilir şekilde aşmak için uygun çözümler sunmaktadır.

KDV ve gelir vergisi oranları, lojistik avantajları, şirket açıp-kapatma kolaylıkları gibi kriterlere göre değerlendirdikten sonra e-ihracatçıların şirket kurması için uygun ülkeler seçilmektedir. WORLDEF Enterprise tarafından bu doğrultuda yasal olarak sağlıklı düzlemlerde şu ülkelerde yurtdışı şirket kurulumu gerçekleştirilmektedir:

İngiltere Şirket Kurulumu​

Amerika Şirket Kurulumu​

Hollanda Şirket Kurulumu​

EBRD'DEN TÜM DANIŞMANLIK PROJELERİNDE 10 BİN EURO'YA KADAR %60 HİBE FIRSATI

Neden Yurtdışı Şirket Kurulumu Yapılmalı?

Ödeme Sistemleri Entegrasyonu

PayPal, Etsy Payments gibi birçok ödeme sistemine entegre olmak için Türkiye’deki şirketler işlevsiz oluyor. Bu sebeple uygun ülkelerde şirket kurulması gerekiyor.

Yurt Dışında Yasal Varlık

Zalando, Afound, Amazon ve benzeri platformlar, sistemlerine giriş için yurt dışında legal muhatap aramaktadır. Bu platformlara giriş için şirket kurulumu zorunlu olmaktadır.

İleri Seviye Lojistik Çözümler İçin Zorunluluklar

B2C satışlar için faturalar direkt olarak müşteriye kesilebilirken, fulfillment centerlarda ürün depolayıp gönderileri oradan dağıtmak isteyen sınır ötesi e-ticaret işletmelerinin ticaret kanunlarına uygun şekilde gönderi yapabilmeleri için faturaları ilk önce oradaki şirketlerine kesmeleri gerekmektedir.

İngiltere Şirket Kurulumu

İngiltere şirket kurulumu; 85 bin pound’a kadar VAT kaydı gerekmemesi, makul gelir vergisi, şirket açmak ve kapamanın görece kolay olması ve kurulan şirketin itibarlı olması sebebiyle seçeneklerin başında geliyor.

İngiltere Şirket İçeriği

Amerika Şirket İçeriği

Amerika Şirket Kurulumu

Amerika şirket kurulumu; özellikle Amazon Amerika’nın, ABD’de şirketi olmayan işletme hesaplarını kapatmasından sonra en çok talep gören işlemlerden biri haline gelmiştir. WORLDEF Enterprise, Amazon’a giriş ve reklam harcamalarının teşvik kapsamına alınması için gereken şartları göz önünde bulundurarak bir çözüm hazırlamıştır.

Hollanda Şirket Kurulumu

Kayda değer bir e-ticaret tüketiminin yanında şirket kurulumu efektif olan Hollanda’da, birçok önemli lojistik firmasının da bulunması ülkeyi şirket açmak için çekici kılıyor. Ayrıca, yüksek İngilizce kullanım oranı ve Hollanda’nın yabancılar için yurtdışı şirket kurulumu merkezlerinden biri olması, süreçlerin esnekliğini artırıyor. 

Hollanda Şirket İçeriği

EBRD'DEN TÜM DANIŞMANLIK PROJELERİNDE 10 BİN EURO'YA KADAR %60 HİBE FIRSATI

Kanada Şirket İçeriği

Kanada Şirket Kurulumu

Alternatif bir Amazon kanalı olarak Amazon Kanada, çeşitli satıcıların merceğinde. WORLDEF Enterprise, yurtdışı şirket kurulumu süreçlerinin daha az bilindiği Kanada’da şirket kurulumu yaparak taleplere uygun karşılığı sağlıyor.

1_enterprise_mavi

Sizi ARAYALIM

Yurtdışı Şirket Kurulumu Danışmanlığı

Adres:

WORLDEF Plaza – Armağanevler Mah. Akdeniz Cad. No:42 Ümraniye/İstanbul