worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

Hepsipay 15 milyon kullanıcıya ulaştı

Hepsiburada’nın bünyesindeki Hepsipay, 2024 Mart ayı itibarıyla 15 milyon dijital cüzdan kullanıcısına ulaştı. Platform, ödeme ve vadelendirme çözümlerini 2023’te tüm perakende sektörünün kullanımına açmıştı.

hepsipay

Hepsipay, müşterilerine kredi kartlarını dijital cüzdanlarında saklama, tek tıkla ödeme, iade durumunda anında cüzdana ücret iadesi gibi ödeme çözümleri sunuyor. Aynı zamanda alışveriş anında ihtiyaç kredisi, alışveriş kredisi ve Hepsiburada Limiti gibi kredi kartsız vadelendirme çözümleriyle müşterilerinin alım gücünü artırıyor. Platform, Mart 2024 itibarıyla 15 milyon kullanıcıya ulaştı.

“Hepsipay, e-ticaret oyuncularının satış kaybını yüzde 40 azaltıyor”

Hepsiburada Finansal Hizmetler CEO’su Erkin Aydın, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Hepsipay, e-ticaret sektöründe geliştirdiği ödeme ve vadelendirme çözümlerini 2023 yılı itibarıyla perakende sektörünün kullanımına açtı. Hepsipay’in ödeme geçidi çözümleriyle sunduğu güvenli ve hızlı ödeme imkanı e-ticaret oyuncularının en temel sorunlarından olan satış kaybını yüzde 40 azaltıyor, satışa dönüş oranını ise yüzde 20 artıyor. Vadelendirme çözümleriyle iş ortaklarına yüzde 60’a varan ek satış, yüzde 30 tercih edilme ve 6.5 kat daha büyük sepet sağlıyor.”

Hepsipay, finansal hizmetlerini perakende sektörünün tamamına açtı

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

lcw
Markalar

LC Waikiki pazar yerine dönüştü: lcw.com

Türkiye’de e-ticaret sektöründe pazar yeri sayısı giderek artıyor. Perakende e-ticaret markaları, pazar yeri platformuna dönüşüyor. Bunun son örneği “lcw.com” oldu. LC Waikiki, online pazar yerine

zergo
Markalar

KoçZer, B2B pazaryeri ZerGO’yu tanıttı

Koç Topluluğu bünyesindeki kurumsal satın alma ve tedarik zinciri yönetimi şirketi KoçZer, ZerGO’yu tanıttı. İş yeri ihtiyaçlarına göre kurgulanmış B2B pazaryeri ZerGO, alıcı ve satıcı

Days
Hours
Minutes
Seconds