Paylaş

WORLDEF ANTALYA’da cumhuriyet coşkusu

cumhuriyet
Uluslararası e-ticaret ve e-ihracat platformu WORLDEF öncülüğünde organize edilen global e-ticaret etkinliği WORLDEF ANTALYA’da cumhuriyet coşkusu yaşandı. Katılımcılar hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı söyleyerek, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılını kutladı.

WORLDEF ANTALYA, Antalya Belek’teki Pine Beach Belek Hotel’de devam ediyor. WORLDEF öncülüğünde, Aras Kargo ve ikas’ın ana sponsorluğu ve dünyanın ilk ve tek e-ticaret odaklı serbest bölgesi Dubai CommerCity’nin ana iş ortaklığı ile düzenlenen etkinliğe büyük bir katılım gerçekleşti. Global e-ticaret etkinliğinin ilk gününde Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş özel bir sunum gerçekleştirdi.

Cumhuriyeti 10. Yıl Marşı ile andılar

worldef antalya

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın etkinliğe özel sunumunun ardından salonu dolduran katılımcılar, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı anısına hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı’nı söyledi. Ellerindeki bayraklarla marş söyleyen kalabalığa Prof. Dr. Özgür Demirtaş da bayrak alarak eşlik etti. WORLDEF Başkanı Ömer Nart da Dubai CommerCity heyeti ile birlikte bayraklarla marşa eşlik etti. Etkinliğe farklı ülkelerden katılan konuklar da alkışlarla tempo tutarak, marşı söyleyen kalabalığı ilgiyle izledi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?