Ara
Close this search box.

WORLDEF ANTALYA’da cumhuriyet coşkusu

cumhuriyet

WORLDEF ANTALYA, Antalya Belek’teki Pine Beach Belek Hotel’de devam ediyor. WORLDEF öncülüğünde, Aras Kargo ve ikas’ın ana sponsorluğu ve dünyanın ilk ve tek e-ticaret odaklı serbest bölgesi Dubai CommerCity’nin ana iş ortaklığı ile düzenlenen etkinliğe büyük bir katılım gerçekleşti. Global e-ticaret etkinliğinin ilk gününde Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş özel bir sunum gerçekleştirdi.

Cumhuriyeti 10. Yıl Marşı ile andılar

worldef antalya

Prof. Dr. Özgür Demirtaş’ın etkinliğe özel sunumunun ardından salonu dolduran katılımcılar, Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılı anısına hep bir ağızdan 10. Yıl Marşı’nı söyledi. Ellerindeki bayraklarla marş söyleyen kalabalığa Prof. Dr. Özgür Demirtaş da bayrak alarak eşlik etti. WORLDEF Başkanı Ömer Nart da Dubai CommerCity heyeti ile birlikte bayraklarla marşa eşlik etti. Etkinliğe farklı ülkelerden katılan konuklar da alkışlarla tempo tutarak, marşı söyleyen kalabalığı ilgiyle izledi.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

Wessi
Markalar

Wessi, Los Angeles’ta mağaza açtı

İstanbul merkezli toptan ve perakende giyim markası Wessi, ABD’de ilk mağazasını açtı. Los Angeles’in kalbindeki moda bölgesi Fashion District’te açılan mağaza, lüks koleksiyonları genç ve

Days
Hours
Minutes
Seconds