worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

Shopify, Winter ’24 Edition’ı piyasaya sürdü; satıcılar yerelleştirilmiş online mağazalar açabilecek

shopify

E-ticaret altyapı sağlayıcısı Shopify, temellerini güçlendirmeye devam ediyor. Platform, 100’den fazla güncelleme içeren “Winter ’24 Edition” sürümünü piyasaya sürdü. E-ticaret yazılımı sağlayıcısı, yılda iki kez Shopify Edition kullanıma sunuyor.

Shopify Kış 2024 Sürümü’nde son altı aydaki tüm platform güncellemeleri ve kataloglar yer alıyor. Bunlar arasında renk örnekleri, Shopify’da tüm medya dosyalarının bulunduğu bir dosya seçici gibi ürün satışındaki yeni özellikler de yer alıyor.

SHOPITFY WINTER ’24 EDITION

Shopify, geçtiğimiz yıl abonelik paketlerinin fiyatlarını artırmıştı. En yeni güncellemelerle birlikte tüm abonelikler de yeni özelliklere sahip oluyor.

Yerelleştirilmiş online mağazalar açılabiliyor

Winter ’24 Edition sayesinde satıcılar artık özel pazarlara sahip yerelleştirilmiş mağaza açma seçeneğine sahip olabilecek. Böylece mağazalarını her pazara göre uyarlayabilecekler. Shopify, yeni sürümün daha yüksek dönüşümle sonuçlanacak özellikler içerdiğini belirtiyor. Sonuç olarak bu özellikler satıcılar için sınır ötesi e-ticareti de kolaylaştırıyor.

“Pazara göre bölgesel ve kültürel farklılıkları hesaba katabilirsiniz”

Yerelleştirilmiş mağazalar, pazara göre bölgesel ve kültürel farklılıkları hesaba katan özel bir vitrin ve düzenler içeriyor. Diğer olasılıklar arasında para birimi dönüştürme, pazar başına fiyat belirleme, ürün içeriğini pazara göre çevirme ve yerel ödeme yöntemlerini kullanma gibi özelikler sayılabilir.

En fazla 3 pazarda yerelleştirilmiş mağaza açılabiliyor

Winter ’24 Edition, tüm fiyatlandırma planlarına dahil edildi. Satıcılar, üç yerelleştirilmiş mağaza oluşturabiliyor. Ayrıca, sadece Gelişmiş paketi kullanan satıcılar, pazar başına neredeyse 60 avro karşılığında daha fazla pazar ekleyebiliyor.

Shopify: Mükemmel yazılım, küçük ayrıntıların bir araya gelmesinden gelir

Shopify ürün haberleri portalında konuyla ilgili yayınlanan makalede şu ifadeler yer aldı;

“Mükemmel yazılım, dikkatli işçilikten ve birlikte mükemmel şekilde çalışan milyonlarca küçük ayrıntının bir araya getirilmesinden gelir. Winter ’24 Edition’un tamamı şu anda yayında. En son yükseltmelerimiz satıcılarımızın başarısı için kritik olan dört kategoriyi kapsıyor; dönüşüm, kanallar, pazarlama ve operasyonlar.”

Makale şöyle devam etti: “Bugün, bu küçük ve büyük ayrıntıların 100’den fazlasını daha yayınlıyoruz. Sizi ticaretin en ileri noktasına götürdüğümüz Shopify Editions. Winter ’24 Edition için, yazılımlarımızı daha da güçlü kılmak amacıyla birinci sınıf temellere odaklanıyoruz. Bu ticaret temelleri, Shopify’da neyi ve nasıl geliştirebileceğinizi büyük ölçüde belirler, bu nedenle buraya odaklanmamızın çok önemli olduğunu biliyoruz. Tam olarak istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz şeyi tasarlayabilmenizi istiyoruz.”

Daha fazla bilgi için tıklayın!
Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

worldef istanbul 2024
Haberler

WORLDEF ISTANBUL 2024 sona erdi!

WORLDEF ISTANBUL 2024, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda 3 gün boyunca global e-ticaret ekosistemini ağırladı. Etkinlikte 20 binden fazla ziyaretçi yer aldı.

Days
Hours
Minutes
Seconds