worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

ikas’tan sahalarda NFT projesi: ikasLegends

ikas

ikas, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin ana sponsoru olarak, basketbolseverlere benzersiz ve unutulmaz bir deneyim sunmak üzere “ikasLegends” projesini hayata geçirdi. Markaların NFT’ler aracılığıyla kendi topluluklarını inşa etmesine olanak tanıyan Utilify ile iş birliği yapan ikas, gerçekleşen her basketbol maçı için özel olarak hazırlanan NFT’leri taraftarlarla buluşturmayı hedefliyor.

ikas NFT projesinde, sahadaki LED ekranlar aracılığıyla sunulacak kare kodlarla, taraftarlar her maça özel hazırlanan dijital hatıraları (NFT) toplayabilecek. Bu dijital koleksiyonlar, taraftarların deneyimini zenginleştirirken, hem ikas hem de iş ortakları tarafından sağlanacak özel indirimlere erişim fırsatı sunacak. Bu dijital koleksiyonlar, yeniden satışa sunulamayacak şekilde tasarlandı ve koleksiyoner değerini koruyacak.

ikas: Taraftarlara maç izleme deneyiminden çok daha fazlasını sunacağız

Konuyla ilgili ikas’ın web sitesinde yer alan duyuruda, “NBA’de benzer bir uygulamanın büyük ilgi görmesinin ardından, Türkiye’de ilk defa bir basketbol liginde uygulanacak olan bu projemizi ‘yeni nesil’ sponsorluğumuz kapsamında taraftarlarımıza sunmak istiyoruz. ikasLegends projesini, Utilify ortaklığında yürütüyoruz. NFT’lerin oluşturulması ve dağıtımı sürecinin tamamı, yasal mevzuatlara uygun şekilde gerçekleştirilecek.” denildi.

Açıklamada, “ikas olarak, bu projenin taraftarlarımıza sadece bir maç izleme deneyiminden çok daha fazlasını sunacağına inanıyoruz. ikasLegends, hem taraftarların hem de Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi’nin deneyimlerini zenginleştirecek, spora yeni bir heyecan katma yolunda önemli bir adım olacağına güveniyoruz.” ifadeleri yer aldı.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

worldef istanbul 2024
Haberler

WORLDEF ISTANBUL 2024 sona erdi!

WORLDEF ISTANBUL 2024, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda 3 gün boyunca global e-ticaret ekosistemini ağırladı. Etkinlikte 20 binden fazla ziyaretçi yer aldı.

Days
Hours
Minutes
Seconds