Global Pazaryerlerine Giriş Danışmanlığı

1 Yıl – Birebir Danışmanlık

Genel Bilgiler

WORLDEF Enterprise Global Pazaryerlerine Giriş Danışmanlığı, World E-Commerce Forum’un global pazarlara açılmak isteyen şirketlere yönelik geliştirdiği pazaryerleri odaklı bir danışmanlık programıdır.

Pazaryerlerine Giriş, Uluslararası Lojistik, Pazaryeri İçerik Optimizasyonu, Yurtdışında Şirket Kurulumu ve Yurtdışı Ödeme Sistemleri başlıkları üzerinden markanın veya ürünün yurtdışındaki pazaryerlerine taşınması yolunda yapılan tüm operasyonlar için yol göstericidir.

WORLDEF Global Pazaryerlerine Giriş Danışmanlığı İçeriği

WORLDEF Global Pazaryerlerine Giriş Danışmanlığı, çeşitli ürünler için dünyanın dört bir yanında operasyon yürüten pazaryerleriyle Türkiye’deki tedarikçileri buluşturan bir geçiş noktasıdır. İşini global bir eksene taşımak isteyen birey ve kurumlar için pazaryeri hedeflemelerinin yapılmasını ve iletişimin kurulduğu uluslararası pazaryerlerinde ürünlerin satışa sunulmasını sağlar. Bunun dışında E-İhracat Eğitimi Sertifika Programları, tüm Online E-İhracat Eğitimleri ve web seminerlerinden paket sahipleri ücretsiz faydalanır.

WORLDEF Enterprise Pazaryeri Danışmanlığı üyeleri, WORLDEF BUSINESS SCHOOL’un tüm imkanlarından yararlanabileceği gibi, profesyonel danışmanlardan e-ihracat yolculuğu için tüm danışmanlık hizmetlerinden de faydalanacaklardır.

E-İhracat Pazar Araştırması

Hedef ve planlama her operasyonun başında gelir. E-ihracat yaparken global pazaryerlerine giriş için şirketlere en uygun pazaryerleri World E-Commerce Forum’un uzman profesyonelleri tarafından öğretilmektedir.

Yurt Dışı Hedef Pazarlara Giriş

E-ihracat yol haritasını belirledikten sonra hedeflenen yurt dışı pazarlara World E-Commerce Forum profesyonelleriyle beraber adım atılır. WORLDEF danışmanları, pazaryeri yasal şartları, ürün standartları, entegrasyon gereklilikleri gibi pek çok konuda doğru şekilde yönlendirmeyi yapacaktır.

Ödeme Entegrasyonları

Belli başlı pazaryerlerinde ödeme almak için alternatif yöntemler gerekebilir. Global pazaryerlerine giriş süreçlerinde bu tür zorunluluklarla karşılaşıldığında yurt dışından ödeme alırken Paypal ve Stripe gibi ödeme yönetimi sistemleriyle e- ihracat süreci kolaylaşacaktır.

Uluslararası Lojistik

Kuşkusuz, lojistik, herhangi bir şirket için hesaba katılması gereken en önemli hususlardan biridir ve e-ticaretin gelişmesi için büyük bir zorluktur çünkü küresel işlerin kapıları fiziksel olarak lojistik operasyonlarına bağlıdır. Sınır ötesi lojistik maliyetleri ve iadeyle ilgili yaşanılan sorunları minimize edecek çözümleri WORLDEF Enterprise danışmanlığında bulmak mümkündür.

Pazaryeri İçerik Optimizasyonu

Global pazaryerlerine giriş için yüzlerce rakip arasından ürünleri müşteriye pazarlamada en önemli unsur doğru içerikleri oluşturmaktır. Fotoğraf, açıklama ve özellikler olarak tanımlanabilecek ürün içerikleri, ürüne en çok organik müşteri ve satış getirecek şekilde girilecektir.

WORLDEF Global Pazaryerlerine Giriş Danışmanlığı ile Kazanımlar

Menü
1_enterprise_mavi

Sizi ARAYALIM

Global Pazaryerlerine Giriş Danışmanlığı

Adres:

WORLDEF Plaza – Armağanevler Mah. Akdeniz Cad. No:42 Ümraniye/İstanbul