Ara
Close this search box.

WORLDEF ANTALYA yoğun katılımla devam ediyor

worldef antalya

WORLDEF ANTALYA, Antalya Belek’teki Pine Beach Belek Hotel’de düzenleniyor. WORLDEF öncülüğünde, Aras Kargo ve ikas’ın ana sponsorluğu ve dünyanın ilk ve tek e-ticaret odaklı serbest bölgesi Dubai CommerCity’nin ana iş ortaklığı ile düzenlenen etkinlikte 10 ülkeden binden fazla katılımcı yer alıyor.

WORLDEF ANTALYA’da e-ticaretin mevcut durumunu ve geleceği ele alınıyor. Ekosistemin hafızasında özel bir yeri olan WORLDEF etkinliklerinin Antalya ayağında e-ticaret ve e-ihracat için büyük bir sinerji oluştu. Etkinlikte ana sahne dışında “T-Soft E-İhracat ve Yatırım Sahnesi”nde de paneller ve sunumlar yapıldı. Ekosisteme ışık tutan paneller ve sunumlarda katılımcılar, e-ticaret ve e-ihracat profesyonellerinin tecrübelerine ve deneyimlerine tanıklık etme fırsatı buldu.

Ömer Nart: WORLDEF ANTALYA bir marka haline geliyor

WORLDEF Başkanı Ömer Nart, WORLDEF ANTALYA’nın birinci gün etkinliklerinin çok verimli geçtiğini söyledi. Katılımcılara teşekkür eden Ömer Nart, “WORLDEF ANTALYA’ya beklentilerimizin üzerinde bir ilgi var. Katılımcı firmalardan çok olumlu dönüşler alıyoruz. B2B iş birlikleri, tecrübe paylaşım programları ve etkileşimi ile WORLDEF ANTALYA bir marka haline geliyor.” ifadelerini kullandı.

Profesyoneller keynote sunumlarda tecrübelerini paylaştı

WORLDEF ANTALYA’nın ilk gününde çok sayıda keynote sunum ve panellerde tecrübelerini paylaştı. Etkinlikte sunum yapan isimler sırasıyla şöyle;

 • Aras Kargo Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi Utku Ayyarkın
 • E-ticaret altyapı sağlayıcısı ikas’ın İş Geliştirme Müdürü Umut Akgül
 • Dünyanın ilk ve tek e-ticaret serbest bölgesi Dubai CommerCity’nin Kıdemli Direktörü Arjun Sarkar
 • Dijital pazarlamada 360 derece çözümler sunan Digital Exchange’in Kurucu Ortağı ve CEO’su Emrah Pamuk
 • Paket teslimat çözümleri sunan Shipready’ın Müdürü Mustafa Nalbant
 • Amazon reklam desteği ve otomasyon hizmetleri sunan Akan Yürekli A.Ş.’nin Kurucusu Akan Yürekli
 • Uluslararası ekspres teslimat markası CDEK’in Acenteler Müdürü Karina Vidiagina
 • Türkiye’nin 1 numaralı uluslararası pazaryeri ve fulfillment entegratörü ShopiVerse’in CEO’su Orxan Isayev
 • Kripto para birimi Flight Clup’ın Flight Clup CEO’su İlhan Özcan
 • Kurumsal dijital cüzdan Sipay’ın Satış Müdürü Kaan Güzel
 • E-ticaret altyapı sağlayıcısı T-Soft’un CEO’su Ömer Arıkan
 • Amazon’un satıcılarına odaklanan AmazonSellers Society’in CEO’su Krystel Abi-Assi
 • Markaların dijital danışmanı Me Consultancy’in Kurucusu Murat Erdör
 • Teslimat markası Kargoist’in Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Münir Arıkan

Keynote sunumların ardından farklı “Yatırım Dünyasında Yıkıcı İnovasyon: Kitle Fonlama” konulu panel yapıldı. RollRockers CEO’su Vural Çavuşoğlu moderatörlüğünde yapılan panele fonbulucu CEO’su Hakan Yıldız konuşmacı olarak katıldı.

B2B Eşleştirme Sistemi Deal Room ile iş birlikleri sağlandı

WORLDEF ANTALYA, networking için de birçok fırsat sundu. Ekosistemin beklentileri ve ihtiyaçları ışığında WORLDEF tarafından geliştirilen efektif “B2B Eşleştirme Sistemi” Deal Room sayesinde katılımcı şirketler arasında iş birlikleri kuruldu. B2B masalarında çok sayıda iş birliği görüşmesi yapıldı. WORLDEF B2B Eşleştirme Uygulaması Deal Room, B2B iş birlikleri için özel olarak geliştirildi. Bu uygulama sayesinde etkinliğe katılanlar potansiyel müşterilerinize ulaşabiliyor; müşterilerin kendilerini bulmasını sağlayabiliyor. Oldukça kolay bir arayüzü olan uygulama, kullanıcıları en doğru şekilde yönlendiriyor.

Katılımcı firmalar stantlarda ürün ve hizmetlerini sergiledi

Küresel e-ticaret etkinliği WORLDEF ANTALYA’da katılımcı firmalar, sektöre özgü ürünlerini, hizmetlerini ve yeniliklerini potansiyel müşterilere sunma fırsatı buldu. Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek, farklı bir kitleden geri bildirim almak ve farklı pazarlara yeniliklerinizi sunmak için eşsiz bir fırsat sunan stantlarda firmalar satış hunilerini optimize etmek için önemli bir etkileşim sağladı. Katılımcı kişi ve firmalar stantlarda sektöre özgü ürün ve hizmetleri keşfetme ve deneyimleme imkanı buldu.

WORLDEF e-ticaret etkinlikleri

WORLDEF ANTALYA, bölgenin en büyük e-ticaret etkinliği olarak nitelendiriliyor. E-ticaret markaları, perakendeciler, üreticiler, satıcılar ve servis sağlayıcılar ile ekosistemin profesyonellerinin bir araya geldiği etkinlikte, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleri paneller ve sunumlarda tecrübelerini paylaşıyor. On ülkeden katılımın olduğu e-ticaret etkinliğinde 100’ün üzerinde konuşmacı yer alıyor. İş birlikleri ve networking fırsatları barındıran etkinlikte, sektör profesyonelleri ve e-ticaretin ve e-ihracatın uzman isimleri katılımcılarla bilgi ve deneyimler paylaşıyor. Etkinlikte global e-ticaret markalarının ve yüksek hacimli global satıcıların yer alacağı belirtilerek, katılımcı markaların ürün ve hizmetlerini farklı ülkelerdeki pazarlara ulaştırma olanağı bulabileceği ifade edildi.

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

dijital kaos
Haberler

Dünya genelinde dijital kaos; e-ticaret de etkilendi!

CrowdStrike’in Microsoft güncellemesi adeta global dijital kaosa dönüştü? Dijital çöküş, global çapta Microsoft Azure kullanıcılarını etkiledi. Bu sorun, CrowdStrike güncellemesi ile ortaya çıktı. Dünya genelinde

e-ticaret kanunu
Haberler

E-ticaret kanunu yeniden değişiyor!

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun Teklifi TBMM’ye sunuldu. Teklif yasalaşırsa, e-ticaret kanununda da bazı değişiklikler olacak. Buna göre, sınır

Days
Hours
Minutes
Seconds