Paylaş

WORLDEF ANTALYA global pazaryerleri ile Türk şirketleri buluşturuyor!

worldef antalya
Bölgenin en büyük e-ticaret etkinliği WORLDEF ANTALYA, e-ticaretin devlerini buluşturuyor. Türk şirketler, global pazaryerleri ve ekosistemin öncü markaları ile iş birliği fırsatı bulacak. WORLDEF Başkanı Ömer Nart, “E-ticaret etkinliklerinden edindiğimiz tecrübe ve networkü WORLDEF ANTALYA katılımcıları ve ziyaretçileri ile paylaşıyoruz.” dedi.

WORLDEF ANTALYA, 23-24-25 Ekim 2023 tarihleri arasında Pine Beach Belek’te düzenleniyor. Global e-ticaret devlerini Türk firmalarla buluşturacak etkinlikte e-ticaret pastasından büyük bir pay alan uluslararası aktörler yer alacak. Ozon’dan Allegro’ya, Fruugo’dan Trendyol’a, Hepsiburada’dan eBay’a kadar global pazaryerleri Türk şirketlerle iş birliği için WORLDEF ANTALYA’da olacak. Uluslararası kargo şirketleri, servis sağlayıcılar ve ödeme platformları, online moda markaları, tedarikçiler, üreticiler, girişimciler ve yatırımcılar gibi farklı sektörlerden öncü markalar, B2B e-ticaret iş birlikleri için bir araya gelecek.

Türkiye küresel e-ticaret merkezi oluyor

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, “Ülkemizde e-ticaret alanındaki faaliyetler de dünya geneliyle paralel seyrediyor. Üstelik ülkemizin sahip olduğu stratejik konumuyla küresel ve bölgesel bir e-ticaret merkezi olmaması için hiçbir neden yok. Ülkemizin stratejik konumu, dış politikadaki tutarlı hamleler, e-ticaret altyapısındaki gelişmeler, ekosisteme yönelik hayata geçirdiğimiz regülasyonlar, lojistik sektöründeki iyileştirmeler gibi faktörler, Türkiye’yi e-ticaret için cazip hale getiriyor ve e-ticaret merkezine dönüşmesini daha da hızlandırıyor.” demişti. Türkiye e-ticaret ekosistemi, ülkenin jeopolitik konumu ve dinamik dijital yapısı ile küresel e-ticaretin üssü olmak için kolları sıvadı. WORLDEF, bu çerçevede önemli bir rol üstleniyor.

10 ülkeden e-ticaret paydaşları geliyor

Türkiye’nin ve bölgenin en büyük e-ticaret etkinliği WORLDEF, Antalya’da global e-ticaret ekosistemini buluşturuyor. WORLDEF ANTALYA, Türkiye’yi küresel e-ticaret merkezi yapma vizyonuna hizmet etmek üzere organize edildi. Global e-ticaret etkinliği 10 ülkeden 100’den fazla yatırımcı, binden fazla ziyaretçi, 100’den fazla konuşmacı, 110’dan fazla üretici ve 50’den fazla perakende markasını bir araya getiriyor. Global pazaryerlerinin ve e-ticaret paydaşlarının da yer alacağı etkinlikte markalar, 130’dan fazla stantta ürün ve hizmetlerini katılımcılara sunacak.

Ömer Nart: Tecrübelerimizi WORLDEF ANTALYA katılımcıları ile paylaşıyoruz

WORLDEF Başkanı Ömer Nart, WORLDEF ANTALYA’nın Türk şirketlerin global pazarlara açılması için büyük bir fırsat olduğunu vurguladı. Türkiye’yi küresel e-ticaret merkezi yapma vizyonu taşıdıklarını kaydeden Ömer Nart, şu ifadeleri kullandı: “Global ölçekte 10 kez düzenlediğimiz WORLDEF etkinliklerinin 11.’sini Antalya’da düzenliyoruz. E-ticaret etkinliklerinden edindiğimiz tecrübe ve networkü WORLDEF ANTALYA katılımcıları ve ziyaretçileri ile paylaşıyoruz. Etkinlikte; Amerika, Çin, Rusya, Almanya, Fransa, İngiltere, Polonya ve Orta Doğu ülkelerinden dev e-ticaret markalarını, perakendecilerini ve tedarikçilerini bir araya getiriyoruz. Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Kafkaslar ve Asya’ya yakın bir konumda bulunan Türkiye, e-ticaret için çok önemli avantajlara sahip. Bu sebeple dünyada e-ticaretin nabzının atacağı bir konsept ile hazırladığımız WORLDEF ANTALYA, Türk şirketler için büyük fırsatlar barındırıyor.”

Türk şirketler global pazarlara açılma fırsatı bulacak

Pazaryerleri, e-ticaret girişimcileri, servis sağlayıcılar, kargo firmaları ve e-ticaret ile teması olan firmalar dev e-ticaret etkinliği WORLDEF ANTALYA’da stantlar açılacak. İki farklı sahnede ve farklı salonda etkinlikler düzenlenecek. Ayrıca, 100’den fazla konuşmacı e-ticaret odaklı tecrübelerini paylaşacak. Katılımcı firmalar, uluslararası pazarlarda rekabet edebilmek için gerekli networking imkanı bulacak, global markalar  taşıma fırsatı bulacak. Bunların yanında WORLDEF ANTALYA’ya katılımcıları workshop ve masterclass’larda konuşmacılardan e-ticaret ile ilgili yurt dışına satış konusunda bilgi alabilecek.

Özgür Demirtaş ve Kaan Sekban da katılıyor

Türkiye’nin turizm cenneti Antalya’da düzenlenecek WORLDEF ANTALYA, katılımcılara iş ve tatil fırsatı sunarken, e-ticaret markalarıyla ticari köprülerin kurulmasını da ağlayacak. Etkinliğe katılacak finans uzmanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, WORLDEF ANTALYA’ya özel sunumu ile çeşitli öngörüler paylaşacak. Katılımcılar 3 gün boyunca dinlenme ve eğlenme fırsatı da bulacak. Ünlü komedyen Kaan Sekban da katılımcılara keyifli dakikalar yaşatacak. Etkinlikte farklı sürprizler de yer alacak.

Ana sponsorlar Aras Kargo ve ikas

Aras Kargo ve ikas’in ana sponsor; Dubai CommerCity’nin ana iş ortağı olduğu etkinlikte yer alacak markalardan bazıları şunlar; Ozon Global, Allegro, Fruugo, Hepsiburada, Trendyol, Pazarama, eBay, ShopiVerse, HepsiPay, Oplog, Hopi, Boyner, Horoz Lojistik, Vatan Computer, Adidas, Eczacıbaşı, Hediyesepeti, Puma, E-Star, Teknosa, fonbulucu, Modanisa, Webtures,  ToptanTR, Megamerchant, OneAmz, Roll Rockers, Asset Global Logistics.

HEMEN YERİNİZİ ALIN!

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?