Paylaş

WORLDEF ANTALYA sona erdi

worldef antalya
WORLDEF öncülüğünde organize edilen global e-ticaret etkinliği WORLDEF ANTALYA, sona erdi.

WORLDEF ANTALYA, Antalya Belek’teki Pine Beach Belek Hotel’de düzenlendi. WORLDEF öncülüğünde, Aras Kargo ve ikas’ın ana sponsorluğu ve dünyanın ilk ve tek e-ticaret odaklı serbest bölgesi Dubai CommerCity’nin ana iş ortaklığı ile düzenlenen etkinliğe 10 ülkeden binden fazla katılımcı yer aldı.

WORLDEF ANTALYA katılımcılardan tam not aldı

WORLDEF ANTALYA’da firmalar, sektöre özgü ürünlerini, hizmetlerini ve yeniliklerini potansiyel müşterilere sunma fırsatı buldu. Potansiyel müşterilerin dikkatini çekmek, farklı bir kitleden geri bildirim almak ve farklı pazarlara yeniliklerinizi sunmak için eşsiz bir fırsat sunan stantlarda firmalar satış hunilerini optimize etmek için önemli bir etkileşim sağladı. Katılımcı kişi ve firmalar stantlarda sektöre özgü ürün ve hizmetleri keşfetme ve deneyimleme imkanı buldu.

Öte yandan, etkinlikte B2B iş birlikleri de kuruldu. WORLDEF’in B2B Eşleştirme Uygulaması Deal Room aracılığı ile toplantılar planlayan katılımcı firmalar, e-ticaret ve e-ihracat odaklı iş birliklerine imza attı. B2B iş birliklerine özel olarak geliştirilen Deal Room, katılımcı firmalardan tam not aldı.

Ömer Nart: WORLDEF ANTALYA marka haline geliyor

WORLDEF Başkanı Ömer Nart, Antalya Belek’te düzenledikleri e-ticaret etkinliğine beklenenin üzerinde bir katılım gerçekleştiğini belirterek, “WORLDEF ANTALYA her geçen yıl büyüyor. Yavaş yavaş marka haline geliyor. Katılımcılarımızdan çok olumlu dönüşler aldık. Tüm katılımcılarımıza, sponsorlarımıza, destekçilerimize, partnerlerimize, paydaşlarımıza ve dostlarımıza teşekkür ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

WORLDEF e-ticaret ve e-ihracat etkinlikleri

WORLDEF ANTALYA, bölgenin en büyük e-ticaret etkinliği olarak nitelendiriliyor. E-ticaret markaları, perakendeciler, üreticiler, satıcılar ve servis sağlayıcılar ile ekosistemin profesyonellerinin bir araya geldiği etkinlikte, dünyanın dört bir yanından sektör profesyonelleri paneller ve sunumlarda tecrübelerini paylaşıyor. On ülkeden katılımın olduğu e-ticaret etkinliğinde 100’ün üzerinde konuşmacı yer alıyor.

İş birlikleri ve networking fırsatları barındıran etkinlikte, sektör profesyonelleri ve e-ticaretin ve e-ihracatın uzman isimleri katılımcılarla bilgi ve deneyimler paylaşıyor. Etkinlikte global e-ticaret markalarının ve yüksek hacimli global satıcıların yer alacağı belirtilerek, katılımcı markaların ürün ve hizmetlerini farklı ülkelerdeki pazarlara ulaştırma olanağı bulabileceği ifade edildi.

Paylaş

1 Yorum. Yeni Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?