worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

Trabzon’da e-ticaret konuşulacak; özel eğitim konferansı 6 Aralık’ta başlıyor!

trabzon'da e-ticaret

Trabzon’da e-ticaret ve sınır ötesi e-ticaret hakkında çeşitli konuların derinlemesine ele alındığı eğitim konferansı düzenleniyor. WORLDEF E-Ticaret Vakfı’nın öncülük ettiği Trabzon E-Ticaret ve E-İhracat Eğitim Konferansı, 6-7 Aralık 2023 tarihleri arasında Novotel Trabzon’da gerçekleştirilecek.

Konferansa sınırlı sayıda yaklaşık 250 kişi katılabiliyor. Ücretsiz olarak sunulacak bu özel etkinlik, e-ticaretteki en yeni ve niş konulara odaklanıyor. Katılımcılara e-ticaret odaklı bilgi ve beceriler sunmayı hedefliyor. Konferans, Aras Kargo ve ikas’ın ana sponsorluğu, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği’nin (DKİB) organizasyon partnerliği ile düzenleniyor.

Trabzon’da e-ticaret konferansı katılımcılarını neler bekliyor?

Trabzon E-Ticaret ve E-İhracat Eğitim Konferansı, alanında uzman eğitmenlerle derinlemesine eğitim oturumları içeriyor. Ayrıca, e-ticaret ve sınır ötesi e-ticaret ya da e-ihracatın niş konuları, trendleri ve stratejileri ele alınıyor. İnteraktif atölye çalışmaları ve uygulamalı eğitimlerin de yer alacağı konferansta, katılımcı ve eğitmen arasında birebir etkileşimi teşvik eden sınırlı grup oturumları da bulunuyor. Diğer taraftan, benzer ilgi alanlarına sahip profesyoneller ile ağ kurma fırsatları da sunuluyor.

Konferansa kimler katılabilir?

Trabzon’da e-ticaret ve e-ihracat konferansına; sektörde ileri seviye bilgi ve beceri arayışında olanlar, niş konularda uzmanlaşmayı hedefleyen girişimciler, şirket liderleri ve pazarlama profesyonelleri, sektördeki en son yenilikleri ve stratejileri öğrenerek kariyerlerini ileriye taşımak isteyenler katılabiliyor. Bu özel eğitim konferansı için sınırlı sayıda kontenjan bulunuyor. Katılım için ön başvuru veya online kayıt yapılması gerekiyor.

TRABZON’DA E-TİCARET KONFERANSINDA YERİNİZİ ALIN!

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

shipentegra
Markalar

ShipEntegra’ya “yurt dışı lojistik entegrasyon” ödülü

Şikayetvar tarafından bu yıl 9.’su düzenlenen “A.C.E. Awards (Achievement in Customer Excellence)” Ödülleri kapsamında, sınır ötesi e-ticaret lojistiği markası ShipEntegra, “Yurt Dışı Lojistik Entegrasyon” kategorisinde