Clemta ile Defterdar güçlerini birleştirdi

clemta
ABD’de şirket kurulmasına aracılık eden Clemta ile şirket yönetim platformu Defterdar güçlerini birleştirdi.

Vircon Group bünyesinde kurulan, müşterilerine ABD’de şirketleşme hizmeti veren Clemta, Türkiye’nin önde gelen şirket yönetim platformu Defterdar ile güçlerini birleştirdi. İş birliği kapsamında Defterdar, Clemta ile ABD’de uçtan uça çözüm sunmaya başlayacak. Clemta da müşterilerine Defterdar ile Türkiye’de şirketleşme ve muhasebe çözümleri sunacak.

İş birliği Clemta’nın sosyal medya hesabından “Bizim için mutluluk verici ve önemli bir gelişmeyi sizlerle paylaşmak istiyoruz” sözleriyle duyuruldu.

Şirketlere ABD ve Türkiye’de çözümler sunacaklar

Açıklamada, “Bugüne kadar 95 ülkeden binlerce müşteriye hizmet veren şirketimiz Clemta ile Türkiye’nin önde gelen şirket yönetim platformu Defterdar güçlerini birleştiriyor. İş birliğimiz çerçevesinde Defterdar müşterilerine Clemta ile birlikte Amerika’da uçtan uça çözüm sunmaya başlayacak ve Clemta da müşterilerine Defterdar ile birlikte Türkiye’de şirketleşme ve muhasebe çözümleri sunacak” ifadeleri yer aldı.

“Ekosistemimiz için hayırlı olsun” denilen açıklama “Gümbür gümbür geliyoruz” ifadeleriyle son buldu.

Clemta hakkında

Clemta, dünyanın herhangi bir ülkesinden ABD’de şirket kurulmasına aracılık ederek şirket kurulum işlemlerini kolaylaştıran bir Türk şirketi.

Defterdar hakkında

Defterdar, 360 derece iş yönetim platformu. İşletmelere tüm şirket süreçlerini tek bir ekrandan yönetme kabiliyeti sunan Defterdar, ön muhasebe, e-dönüşüm çözümleri, KOSGEB girişimcilik desteği, şirket kuruluşu, marka tescil, sanal ofis desteği gibi hizmetler sunuyor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?