Gün
Saat
Dakika
Saniye
Gün
Saat
Dakika
Saniye

E-TİCARET ve E-İHRACAT ETKİNLİĞİ

NEW JERSEY

12-13 Eylül 2023

2

Gün

1000

Ziyaretçi

9

Ülke

35

Konuşmacı

2000

m² Alan

50+

Servis Sağlayıcı

100

Amazon & Etsy Satıcısı

25+

Stant

KATILMAK İÇİN 5 NEDEN

1. ABD'NİN DEV E-TİCARET PAZARINA ADIM ATIN

Amerika’da yapılacak WORLD ECOMMERCE FORUM ile 1 trilyon dolarlık ABD e-ticaret pazarına giriş yapın. Bu etkinlik sayesinde sektör liderleriyle tanışma fırsatı bulacak, iş ortaklıkları ve işbirliği olanaklarını keşfederek pazar payınızı ve etkinliğinizi artırabileceksiniz. Ayrıca, ABD e-ticaret pazarının dinamiklerini daha iyi anlayarak işinizi nasıl büyütebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

2. AMAZON, ETSY, WALMART ve WAYFAIR SATICILARIYLA BULUŞUN

Amerika’da düzenlenecek WORLD ECOMMERCE FORUM’da, Amazon, Etsy, Walmart ve Wayfair gibi dev pazaryerlerinde faaliyet gösteren binlerce satıcıyla iletişim kurarak iş hacminizi ve etkileşiminizi artırma imkanı yakalayın. Bu sayede, büyük pazaryerlerindeki satıcılarla ortaklık ve işbirliği fırsatlarını değerlendirebilir ve işinizi büyütmek için yeni pazarlara girebilirsiniz.

3. YENİLİKÇİ ÜRÜN VE HİZMETLERİNİZLE GÖZ DOLDURUN

Amerika’da düzenlenecek WORLD ECOMMERCE FORUM’da, 150’den fazla katılımcı şirketle birlikte ürün ve hizmetlerinizi sergileyerek fark yaratma ve global pazarlarda yer alma şansını değerlendirebilirsiniz. Özel bir sergi alanında potansiyel müşterilere ve iş ortaklarına ulaşarak marka bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Ayrıca, canlı ürün gösterimleri ve demo sunumları yaparak hedef kitlenizin ürünlerinizin avantajlarını ve faydalarını deneyimlemesini sağlayabilirsiniz. Sektör liderleri ve uzmanlarla iletişim kurarak değerli fikirler ve geri bildirimler alabilir, etkinlik boyunca düzenlenen sosyal etkinliklere katılarak diğer profesyonellerle ilişkiler kurabilir ve işbirliği fırsatlarını keşfedebilirsiniz.

4. KÜRESEL E-TİCARET OYUNCULARIYLA GÜÇLERİNİZİ BİRLEŞTİRİN

Amerika’da düzenlenecek WORLD ECOMMERCE FORUM’da, küresel e-ticaret pazarlarının önde gelen temsilcileri ve markalarıyla işbirliği fırsatları yakalayarak rekabet gücünüzü artırın ve yeni pazarlara erişin. Küresel oyuncularla işbirlikleri sayesinde ürün ve hizmetlerinizi yeni pazarlara açarak iş hacminizi genişletebilirsiniz. Ayrıca, sektördeki yenilikçi teknolojiler ve stratejiler hakkında bilgi edinerek işinizi daha rekabetçi hale getirebilir ve müşteri tabanınızı genişletebilirsiniz. Paneller ve atölye çalışmalarına katılarak başarı hikayelerini inceleyebilir ve diğer profesyonellerle ilişkiler kurarak ortak projeler geliştirebilirsiniz.

5. ULUSLARARASI PAZARYERLERİNDE FIRSATLARI KEŞFEDİN

Amerika’da düzenlenecek WORLD ECOMMERCE FORUM’da dünya genelindeki pazaryeri temsilcileriyle iletişime geçerek, sınır ötesi e-ticaret ve e-ihracat hedeflerinize ulaşın. Etkinlik sayesinde küresel pazaryerleri ve e-ihracat platformlarıyla tanışma, ürün ve hizmetlerinizi uluslararası alıcılarla buluşturma imkanı yakalayabilirsiniz. Ayrıca, farklı ülkelerdeki e-ticaret düzenlemeleri ve trendlerini öğrenerek, işinizi farklı pazarlarda nasıl konumlandırabileceğinizi keşfedebilirsiniz. Küresel lojistik ve ödeme çözümleri sağlayıcılarıyla işbirliği yaparak uluslararası satışlarınızı daha hızlı ve maliyet-etkin hale getirebilirsiniz.

WORLD ECOMMERCE FORUM USA TANITIM VİDEOSU

WORLD ECOMMERCE FORUM USA 3D ANİMASYON VİDEOSU

ETKİNLİK ALANI

ÖNCEKİ ETKİNLİKLER

SPONSOR OL

STANT AL

BİLET AL

KONUŞMACI OL

Open chat
Scan the code
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?