Yemeksepeti Banabi isim değişikliğine gidiyor

Hızlı market alışverişi platformu Yemeksepeti Banabi, isim ve logo değişikliğine gidiyor. Platform, bundan sonraki yoluna “Yemeksepeti Market” ismiyle devam edecek.
yemeksepeti

Yemeksepeti Banabi, platformda başlatılan bir dizi değişim sonucunda ismini “Yemeksepeti Market” olarak değiştiriyor. Atılacak bu adımla beraber platformun ürün portföyünün de genişletilmesi amaçlanırken, taze meyve sebze ürünleri ve kırmızı-beyaz et ürün çeşitliliğinin artırılması hedefleniyor.

Yemeksepeti Banabi, bu değişimle beraber kullanıcı deneyimini daha pratik hale getirmeyi amaçlıyor

Hızlı ticaret platformu Yemeksepeti’nin Nisan 2019’da İstanbul’da faaliyete geçirdiği online market alışverişi platformu Banabi, isim ve logo değişikliğine gidiyor. 2 Mayıs’tan itibaren kademeli olarak tüm platformlarda isim ve logo değişimine gidileceğini açıklayan şirket, hizmetlerine “Yemeksepeti Market” adıyla devam edecek. Platform, bu değişimle beraber kullanıcı deneyimini daha pratik hale getirmeyi amaçlıyor.

Market uygulaması ile ürün gamını da büyütmeyi amaçlayan platform, özellikle taze ürün grupları (meyve sebze, kırmızı-beyaz et) ile sıcak ve pratik yemek alternatifleri konusunda kullanıcılarına daha fazla seçenek sunmayı hedefliyor.

Geçiş süreci 24 Mayıs’ta tüm platformlarda tamamlanmış olacak

2 Mayıs’tan itibaren platformun web sitesinde görülebilecek isim ve logo değişikliği; 11 Mayıs’ta Android, 15 Mayıs’ta ise iOS kullanıcılarına tamamen yansımış olacak. Geçiş süreci 24 Mayıs’ta tüm platformlarda tamamlanacak.  

Türkiye’de 58 ilde hizmet veren platformun market uygulaması, tüketicilerin tek bir uygulama içinde aradığı her şeyi hızlı bir şekilde bulabilmesini sağlamayı hedefliyor.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
Sitede Ara