WORLDEF, Real.de ile iş birliği yaptı

Uluslararası e-ticaret ve e-ihracat platformu WORLDEF, Alman online pazaryeri Real.de ile iş birliği yaptı. Böylece bu pazaryerinin Türkiye’deki ilk ve tek partneri WORLDEF oldu.
20 Ocak 2021

Abone Ol

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
20 Ocak 2021
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
WORLDEF, Alman online pazaryeri Real.de iş birliği yaptı.

WORLDEF, küresel e-ticaret ekosisteminin önemli aktörü Alman Real.de pazaryerinin Türkiye’deki partneri oldu. Bu pazaryerinde satış yapmak isteyen Türk firmalar, WORLDEF’in iştiraklerinden e-ticaret ve e-ihracat danışmanlık şirketi WORLDEF Enterprise aracılığı çeşitli imkanlar elde edebilecek. Pazaryerine özel eğitimler WORLDEF Enterprise aracılığı ile doğrudan müşterilere ya da satıcılara aktarılacak. Real için danışmanlık hizmetleri sağlayan ilk ve tek firma WORLDEF Enterprise oldu.

WORLDEF ile Real’e giriş kolaylaşacak

Almanya’nın dev perakendecilerinden biri olan Real’e yurtdışı şirket kurulumu ile giriş yapılabiliyor. Real’e kayıt aşamasında şirketleri zor bir süreç bekliyor. Real’e kayıt olmaya çalışan birçok firma, karmaşık kayıt işlemleri sebebiyle sisteme kaydolamıyor.

Bu aşamada WORLDEF Enterprise iş birliği sayesinde Real’e giriş işlemleri hızlanıyor ve bir hata olduğunda düzeltme imkanı veriliyor. Bir Türk müşteri Real’de satış yapmak istediğinde Almanya’da ya da Türkiye’de olsa bile partner sayfası sayesinde WORLDEF Enterprise ekiplerine ulaşabiliyor. Real, yakın bir zamanda Türk şirketleri de platformda satış yapmak üzere kabul etmeye başlayacağını duyurdu.

Real.de hakkında

Almanya’nın en büyük pazaryerlerinden biri olan Real.de, tüm kategorilerde satış yapabilecek yatay bir pazaryeridir. Real sayesinde 30’dan fazla ülkede ürün satmak mümkündür. Real’in en büyük avantajı Almanya’da bulunan 280’den fazla süpermarketi sayesinde marka bilinirliği ve güvenilirliğidir. Bu sebeple 2017 yılı itibariyle açılan online pazaryeri Real.de, hızlı bir şekilde üst sıralara yükselmiş ve sadık bir müşteri kitlesi oluşturmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü