Worldef Prime Paketi, 25 Modül, 250 saatlik video E-İhracat eğitimi, 25’den fazla eğitmenin katkısıyla oluşturulmuş online bir eğitim paketidir.

Worldef Prime, E-İhracat online eğitimlerden, A’dan Z’ye E-İhracat Kitabı’na; Web seminerlerden ShipEntegra yazılımına kadar birçok konuda ayrıcalıklı hizmetler sunar. 

Geleneksel e-ticaret programlarından farklı olarak özellikle E-İhracat girişiminde bulunan veya bulunmak isteyen girişimcilerin E-İhracat süreçlerine yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılama amacıyla modellenmiştir. Bireysel olarak E-İhracat yapmak isteyen tüm kişi ve kurumlar için de bir başlangıç ve birincil kaynak olarak düşünülmüştür. 

Ayrıca sadece Worldef Prime üyelerine özel, tüm E-İhracat meraklılarının ve E-İhracat alanında başarılı iş insanlarının bilgi ve tecrübelerinin ücretsiz buluşmalar ve etkinlikler ile aktarıldığı Networking ayrıcalıklarından faydalanmaları sağlanır.

E-İhracat vizyonunuza ve kariyerinize renk katacak birbirinden farklı ayrıcalıkların hepsi artık WORLDEF PRIME dünyasında.

  Worldef Prime ile Kazanımlarınız

 • 25 Modül, 250 Saatlik E-İhracat video eğitim setleri ile E-İhracat’ta uzmanlaşacaksınız, 
 • Haftalık düzenlenen Web seminerler’e katılarak bilgilerinizi güncel tutacaksınız,
 • İş’te E-İhracat Buluşmaları ve ücretsiz etkinlikler ile iş ve staj fırsatı yakalayacaksınız,
 • E-İhracat uzmanı olabilmek için gerekli tüm, temel bilgileri detaylı şekilde öğreneceksiniz, 
 • Worldef E-İhracat Özel İçerikler ve Mail Grubuna üye olarak tüm Worldef Etkinliklerinden haberdar olacaksınız, 
 • Eğitim sonrasında E-İhracat girişimleriniz için yeni bir yol haritası ve farklı bir iş yapış şekli hazırlayabileceksiniz,
 • E-İhracat yolculuğunuzda iş yapış yöntemlerinizde karşılaşabileceğiniz sorunlara yanıtlar bulabileceksiniz,
 • Türkiye’nin E-İhracat sektöründe önemli markalarında çalışan eğitmenlerimizden mentorluk desteği alarak E-İhracat sürecinizi kolaylaştıracaksınız.

 

WORLDEF Prime'da Neler Var?

1 - Online E-İhracat Eğitimleri 

 • 25+ Müfredat Başlığı
 • 25 Uzman Eğitmen
 • 250 Saatlik Video Eğitim Seti

 

Devlet Teşvikleri
Dijital Pazarlama
Marka & Patent
Ödeme Sistemleri
Yurtdışında Şirket Kurulumu
Lojistik & Gümrük
 
Burak Aykut
Nükhet Dokuz
Yusuf Tunç
Göksel Aksu
Elif Serim
İsmet Ergin
 Premium
 
Enterprise
 
Birebir Danışmanlık
 

Online E-İhracat Eğitimleri ile Sahip Olacaklarınız

100+ Saat Online Eğitim
Staj & İş İmkanı
ShipEntegra Yazılımı
A'dan Z'ye E-İhracat Kitabı

2 - İş'te E-İhracat Buluşmaları 

Worldef Prime Ayrıcalıklı Dünyasına üye olan katılımcılarımıza özel gerçekleştirilen İş’te E-İhracat Buluşmaları ile network ve iş & staj imkânı sunulmaktadır. 

100+ Saat Eğitim
 
Staj & İş İmkanı
 
Ücretsiz Web Seminerler
 
Worldef Prime Network
 

3 - Web Seminerleri (Webinarlar)
 

Worldef Business School’da E-İhracat ile ilgili her konuda sektöründe uzman eğitmenler ve World E-Commerce Forum Eğitim Koordinatörü Orxan Isayev eşliğinde her hafta Çarşamba ücretsiz gerçekleştirilen web seminerlerimize katılarak E-İhracat ile ilgili hemen her konuda hem en güncel yenilikleri keşfedin hem de bilgilerinizi güncelleyin.

 

Worldef Prime üyelerine özel gerçekleştirilen etkinlikler ve seminerler kapsamında, Worldef Business School, kullanıcılara eşleştirme modeli sunarak E-İhracat yapmak isteyen tedarikçiler ile girişimcileri bir araya getirmektedir. 

4 - Prime İçerikler

İş'te E-İhracat Buluşmaları
Prime Network Özel İçerikler
Staj ve İş Fırsatı

5 - Ücretsiz ShipEntegra Yazılımı

Prime Üyeleri, E-İhracat yaparken ShipEntegra yazılımı ile online mağazalarını kolay ve güvenli bir şekilde sisteme bağlayabilir, farklı platformlardan gelen tüm siparişlerini tek yerden yönetebilirler. Tek tuşla kargo ve gümrük için gerekli tüm verileri girebilir hatta müşterilerine haber bile vermeden kargo takip numaraları otomatik olarak online pazar yerlerindeki mağazalara aktarılır. Bu sayede ShipEntegra yazılımı ile anlık olarak gönderi takibi yapabilmektedir.

Online Mağaza Yönetimi
Mağaza Entegrasyonu
Kargo Entegrasyonu

 

Worldef Prime hakkında ne dediler?