Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

WORLDEF Prime, İş Bankası müşterilerine yüzde 50 indirimle sunuluyor

WORLDEF ile Türkiye İş Bankası’nın ana iş ortaklığı çerçevesinde WORLDEF Prime hizmetleri yüzde 50 indirimle sunuluyor.

WORLDEF’in ana iş ortağı İş Bankası’nın müşterileri, WORLDEF Prime hizmetlerinden indirimli faydalanabilecek. Buna göre, WORLDEF ile İş Bankası arasında ana iş ortaklığı kapsamında, firmalara e-ihracat, e-ticaret ve dijital pazarlama konularında online eğitim hizmeti sunan WORLDEF Prime’ın 1 yıllık üyeliği İş Bankası müşterilerine yüzde 50 indirimle sunuluyor.

WORLDEF Prime nedir?

WORLDEF Prime; alanında uzman onlarca eğitmenin katkısıyla oluşturulmuş bir e-ihracat eğitim ve network platformudur. Girişimci, profesyonel ya da yeni mezun kişilerin e-ticaret, e-ihracat ve dijital pazarlama için ihtiyaç duyacakları tüm bilgiler ve gereksinimler bu platform sayesinde kolay bir şekilde elde edilebiliyor.

Alanında uzman onlarca eğitmenin katkısıyla oluşturulmuş bir e-ihracat eğitim ve network platformu olan WORLDEF Prime, e-ticaret ve e-ihracat online eğitimlerden A’dan Z’ye E-İhracat Kitabı’na; web seminerlerden e-ihracat yazılım çözümlerine kadar birçok konuda ayrıcalıklı hizmetler sunuyor.

WORLDEF Prime, geleneksel e-ticaret programlarından farklı olarak e-ticaret ve e-ihracat girişimcisi olmak isteyen kişi ve kurumların tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla modellendi. Bu kapsamda, Türkiye’nin ihtiyacı olduğu e-ticaret ve e-ihracat alanındaki nitelikli işgücünün yetiştirilmesi amaçlanıyor.

WORLDEF Prime mezunlarının e-ticarete ve e-ihracata başlarken ihtiyaç duyduğu tüm bağlantılar, Türkiye’nin Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı ile e-ticaret okulu WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) tarafından sağlanıyor. WORLDEF ekosistemindeki başarılı e-ihracatçıların tecrübelerini aktardıkları Deneyim Paylaşım Toplantıları sayesinde Prime mezunları hızlı bir şekilde e-ihracata adapte olabiliyor.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!