WORLDEF BUSINESS SCHOOL
“Türkiye’nin MEB Onaylı
İlk ve Tek E-İhracat Okulu”

WORLDEF BUSINESS SCHOOL
“Türkiye’nin MEB Onaylı İlk ve Tek E-İhracat Okulu”

WORLDEF

WORLDEF

Prime

Prime

WORLDEF Prime; alanında uzman onlarca eğitmenin katkısıyla oluşturulmuş bir e-ihracat eğitim ve network platformudur.  İster girişimci olun, ister profesyonel, isterse de yeni mezun. E-İhracat yolculuğunuzda ihtiyacınız olacak tüm bilgi birikimleri ve gereksinimleri bu platform sayesinde kolay bir şekilde elde edeceksiniz.

E-İhracat Eğitim Platformu

Prime ile E-İhracata Başlayın!

Kısaca WORLDEF

E-ihracat ekosisteminde Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık organizasyonu olan WORLDEF, İngiltere Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ile yoğun bir işbirliği içindedir. Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu taşımaktadır.

2019 yılı itibariyle, WORLDEF’in ana iş ortağı Türkiye İş Bankası; TRT ise ana medya sponsoru olmuştur. Diğer yandan, MasterCard, Google, DHL ve UPS gibi uluslararası şirketler WORLDEF’i desteklemiştir.

WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS), Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış Türkiye’nin ilk ve tek e-ticaret ve e-ihracat okuludur. WBS, Türkiye’de ağırlıklı olarak ihracatçı birlikleri, sanayi ve ticaret odaları ve kalkınma ajanslarının yanı sıra Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Ticaret Bakanlığı ile de eğitim işbirlikleri yapmaktadır. E-ihracat uzmanlarının yer aldığı WBS’de, e-ticaret ve e-ihracat için temel, orta ve ileri düzey uzmanlık seviyelerinde online ve sınıf eğitimleri sunulmaktadır. 2020 itibariyle WBS bünyesinde 5 binden fazla katılımcıya e-ihracat eğitimi verilmiştir.

worldef-plaza-on

Öğrenci

1

Eğitmen

1

Memnuniyet

% 1

Eğitim Saati

1 +

Bizi Tercih Eden Kurumlar

Prime ile E-İhracata Başlayın!

WORLDEF PRIME İLE E-İHRACATA BAŞLAYIN!

İş Bankası Desteğiyle %50 İndirim

Kısaca

WORLDEF Prime; alanında uzman onlarca eğitmenin katkısıyla oluşturulmuş bir e-ihracat eğitim ve network platformudur. E-İhracat online eğitimlerden A’dan Z’ye E-İhracat Kitabı’na; web seminerlerden e-ihracat yazılım çözümlerine kadar birçok konuda ayrıcalıklı hizmetler sunar.

Geleneksel e-ticaret programlarından farklı olarak e-ihracat girişimcisi olmak isteyen kişi ve kurumların tüm ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla modellenmiştir. Diğer yandan, ihracatçı birlikleri, ticaret ve sanayi odaları, üniversiteler ve kalkınma ajanslarının bölgesel e-ticaret ve e-ihracat kalkınma hedeflerine uygun olarak kurgulanmıştır. Bu kapsamda, Türkiye’nin ihtiyacı olduğu e-ticaret ve e-ihracat alanındaki nitelikli işgücünün yetiştirilmesi amaçlanmıştır.

WORLDEF Prime mezunlarının e-ihracata başlarken ihtiyaç duyduğu tüm bağlantılar WORLDEF BUSINESS SCHOOL (WBS) tarafından sağlanmaktadır. WORLDEF ekosistemindeki başarılı e-ihracatçıların tecrübelerini aktardıkları Deneyim Paylaşım Toplantıları sayesinde Prime mezunları hızlı bir şekilde e-ihracata adapte olabilmektedir.

Prime ile Elde Edeceğiniz Kazanımlarınız

Prime Network

İş ve Staj Fırsatı

ShipEntegra Yazılımı

Sertifika Programları

A’dan Z’ye
E-İhracat Kitabı

Tüm Cihazlardan Erişim

B2B VE B2E Eşleştirmeler​

Özgün ve Zengin İçerikler

WORLDEF Prime’da Neler Var?

Eğitim İçeriği

Mastercard

1. E-Tİcaret Sertifika Programı

2. E-İhracat Sertifika Programı​

3. Amazon Sertifika Programı​

Etsy hisseleri rekor kırdı.

4. Etsy'de Satış Eğitimi

5. Dijital Pazarlama Eğitimi

6. E-İhracat Panelleri

Etsy hisseleri rekor kırdı.

7. A'dan Z'ye E-İhracat Kitabı (Pdf)

1. E-İhracat Eğitimleri

E-İhracatta Devlet Teşvikleri

Dijital Pazarlama

E-İhracatta Marka Patent Tescili

E-İhracatta Ödeme Sistemleri

Yurtdışında Şirket Kurma

Lojistik & Gümrük

E-İhracat Eğitimleri ile Sahip Olacaklarınız

Staj & İş İmkanı

Uzmanlık Sertifikası

ShipEntegra Yazılımı

A’dan Z’ye
E-İhracat Kitabı

İş Bankası Desteğiyle %50 İndirim

İş Bankası Desteğiyle %50 İndirim

WORLDEF PRIME İLE E-İHRACATA BAŞLAYIN!

2. E-İhracat Buluşmaları

WORLDEF Prime ayrıcalıklı dünyasına üye olan katılımcılarımıza özel gerçekleştirilen “İş’te E-İhracat Buluşmaları” ile network ve iş & staj imkanı sunulmaktadır.

100+ Saat Eğitim

Staj & İş İmkanı

Worldef Prime Network

Ücretsiz Web Seminerler

3. Web Seminerleri

WORLDEF BUSINESS SCHOOL’da e-ihracat ile ilgili her konuda sektöründe uzman eğitmenler ve WBS Genel Müdürü Orxan Isayev eşliğinde her hafta ücretsiz olarak gerçekleştirilen web seminerlerimize katılarak, E-İhracat ile ilgili hemen her konuda hem en güncel yenilikleri keşfedin, hem de bilgilerinizi güncelleyin! WORLDEF Prime üyelerine özel gerçekleştirilen etkinlikler ve seminerler kapsamında WORLDEF BUSINESS SCHOOL, kullanıcılara eşleştirme modeli sunarak, e-ihracat yapmak isteyen tedarikçiler ile girişimcileri bir araya getirmektedir.

Mehmet Metin Okur

Sefamerve

Emre İlban

E-bebek

Yiğit Tuna

AMZ Çözümleri

Didem Çiğdem Kırlı

Panço

İlyas Erişmiş

Hediyesepeti

Ali Aygün

Hobium

Mehmet Metin Okur | Sefamerve

Emre İlban | E-bebek

Yiğit Tuna | AMZ Çözümleri

Didem Çiğdem Kırlı | Panço

İlyas Erişmiş | Hediyesepeti

Ali Aygün | Hobium

İş Bankası Kartlarına SEPETTE EK %50 İndirim

İş Bankası Desteğiyle %50 İndirim

WORLDEF PRIME İLE E-İHRACATA BAŞLAYIN!

4. Prime Kazanımlar

İş’te E-İhracat Buluşmaları

Sertifika Programları

Prime Network Özel İçeriklerı

Staj ve İş Fırsatı

5. Ücretsiz ShipEntegra Yazılımı

Prime üyeleri, e-ihracat yaparken ShipEntegra yazılımı ile online mağazalarını kolay ve güvenli bir şekilde sisteme bağlayabilir, farklı platformlardan gelen tüm siparişlerini tek yerden yönetebilirler. Tek tuşla kargo ve gümrük için gerekli tüm verileri girebilir hatta müşterilerine haber bile vermeden kargo takip numaraları otomatik olarak online pazar yerlerindeki mağazalara aktarılır. Bu sayede ShipEntegra yazılımı ile anlık olarak gönderi takibi yapabilmektedir.

Kolay Mağaza Yönetimi

Mağaza Entegrasyonu

Kargo Entegrasyonu

Prime Üyeleri Ne Diyor?

İş Bankası Desteğiyle %50 İndirim

İş Bankası Desteğiyle %50 İndirim

WORLDEF PRIME İLE E-İHRACATA BAŞLAYIN!

Sık Sorulan Sorular

WORLDEF Prime Sonrası Geçerli Bir Sertifika Sunuyor Musunuz?

WORLDEF Prime paketi içerisindeki sertifika programlarını tamamladıktan sonrasında sınavı başarılı bir şekilde geçen adaylara Uzmanlık Sertifikası verilmektedir.

Uzmanlık Sertifikası Koşulları Nelerdir?

Sertifika Programlarını izledikten sonra gerçekleştirilecek sınavdan %90 ve üzeri başarılı olan adaylara Uzmanlık Sertifikası verilmektedir.

 

Eğitimleri Telefondan İzleme İmkânım Var Mı?

Evet, tüm online eğitimlerimize telefon, tablet ve masaüstü bilgisayarınızdan erişim sağlayabilirsiniz.

Online Eğitim Platformuna Ne Kadar Süre ile Erişim Sağlayabileceğim?

WORLDEF Prime üyeliğinizin süresi 1 (bir) yıl için geçerlidir. Prime paketinizin süresi bittiğinde dilerseniz üyelik sürenizi gerekli abonelik ayarlarını güncelleyerek uzatabilirsiniz.

Eğitimler Sonrası Destek Sunuyor Musunuz?

Katılımcılar destek ve yardım almak için eğitim süresince konusunda uzman eğitmenlerin iletişim bilgilerine zaten erişim sağlayabileceklerinden ilerleyen süreçte de kendileriyle bireysel olarak irtibata geçebileceklerdir.

Staj ve İş Garantisi Nedir?

Eğitimini başarıyla tamamlayarak sertifika alan katılımcılar, WORLDEF BUSINESS SCHOOL’un çözüm ortağı ajans ve markalarında staj yapma şansı yakalıyor. Detaylı bilgi için iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

İş’te E-İhracat Buluşmaları Nedir?

E-İhracat uzmanlarını, girişimcileri, tedarikçileri ve sektöründe öncü firmaları bir araya getirerek katılımcılara Networking imkânı, B2B ve B2E eşleşmeler sunan bir Prime ayrıcalığıdır.

ShipEntegra Yazılımını Nasıl Kullanabilirim?

WORLDEF Prime paketine sahip olan kullanıcılar ShipEntegra yazılımını kullanabilmek için WORLDEF destek ekibine iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilirler.

A’dan Z’ye E-İhracat Kitabı’nın E-Kitap Versiyonu Var Mı?

Evet, A’dan Z’ye E-İhracat kitabı WORLDEF Prime üyelerinin hesaplarına tanımlıdır. Kullanıcı panelinden ilgili içeriğe ulaşabilirler.

Kitabı istediğim kişilerle paylaşabilir miyim?

A’dan Z’ye E-İhracat Kitabının online versiyonu sadece Prime üyesine özel olarak tanımlanmıştır. WBS’in yazılı onayı alınmadan üçüncü şahıslarla paylaşılması kesinlikle yasaktır.

WP.png

Ücretsiz E-İhracat eğitimine katıl

Sitede Ara

Buraya kadar geldiysen WORLDEF Prime'lı olmanın ayrıcalıklarını öğrenmek istiyorsun demek ki.😊
O zaman ücretsiz olan ilk eğitimimizi sakın kaçırma! 👉👉👉

Buraya kadar geldiysen WORLDEF Prime'lı olmanın ayrıcalıklarını öğrenmek istiyorsun demek ki.😊O zaman ücretsiz olan ilk eğitimimizi sakın kaçırma! 👉👉👉