Paylaş

Vision Talks, profesyonelleri ağırlamaya devam ediyor

Vision Talks
WORLDEF’in iştiraklerinden Ecom Leaders Club (ELC) tarafından düzenlenen Vision Talks, e-ticaret profesyonellerini ağırlamaya devam ediyor. Decathlon E-Ticaret Direktörü Melisa Çakır Suskun’un moderatörlüğünde düzenlenecek 5. Vision Talks, Sportive E-Ticaret Direktörü Anıl Can Öztürk ile sosyal girişimci Nasuh Mahruki’yi ağırlıyor.
Takip Et
Vision Talks

ELC’nin öncülüğünde, Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ile organize edilen tecrübe paylaşım etkinliği Vision Talks, ELC üyesi e-ticaret liderlerine özel olarak düzenleniyor. Yeni etkinlikte iki deneyimli isim konuk oluyor.

Decathlon E-Ticaret Direktörü Melisa Çakır Suskun’un moderatörlüğünde düzenlenecek online etkinlikte Sportive E-Ticaret Direktörü Anıl Can Öztürk, başarı hikayesini ve ekosistemdeki tecrübelerini paylaşıyor. Ayrıca, sosyal girişimci Nasuh Mahruki de etkinliğe konuk konuşmacı katılıyor. Vision Talks, 23 Ağustos Pazartesi günü saat 21:00’de online ortamda canlı olarak yapılıyor.

Bu ay beşincisi düzenlenecek Vision Talks, ünlü iş insanlarının ve e-ticaret ekosisteminden profesyonellerin tecrübelerini paylaştığı kapalı devre özel bir toplantı olarak organize ediliyor. Vision Talks’a ELC üyesi e-ticaret liderleri katılabiliyor.

Vision Talks, e-ticaret yöneticilerine vizyon sağlıyor

Ecom Leaders Club tarafından Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ile organize edilen Vision Talks etkinlikleri, Türkiye’den ve dünyadan, başarısını kanıtlamış ünlü iş insanlarının konuşmacı olarak katıldığı özel bir sohbet toplantısı olarak kurgulandı. Bu toplantılarda iş insanları, tecrübelerini, başarı hikayelerini ve sektördeki gelişmeleri paylaşıyor.

Vision Talks’ta ünlü iş insanları ELC üyelerine sektör hakkında gelecek vizyonu sunuyor.  Vision Talks ile katılımcıların tecrübeli iş insanları ile etkileşim kurması, beyin fırtınası yapılması ve sektörün sorunlarının tartışılması amaçlanıyor. Bu sayede katılımcılara sektörlerinde yeni bir vizyon geliştirmeleri için yol haritası sunuluyor.

ELC, saygın ve prestijli kurumların e-ticaret ve e-ihracat yöneticilerini bir araya getiriyor. C-level yöneticiler ile gerçekleştirilen kapalı devre etkinliklerde; iş geliştirme, değerli öngörüler kazanma, sektör ve ülke raporlarına ulaşma, networking yapma ve takvimlendirilmiş toplantılar yapma gibi imkanları sunuluyor.

Paylaş
WORLDEF
WORLDEF
Biyografi alanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara