Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

UPS Türkiye Ülke Müdürü Burak Kılıç, WORLD E-COMMERCE FORUM’u değerlendirdi

WORLDEF ile Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ile düzenlenen WORLD E-COMMERCE FORUM, e-ticaret ekosistemini buluşturdu. Forum sonrası katılımcılar, forumu değerlendirdi.
UPS

“E-Ticaretin Davos’u” olarak nitelendirilen WORLD E-COMMERCE FORUM, e-ticaret ekosisteminin tüm paydaşlarını bir araya getirdi. Forum katılımcıları, etkinliği değerlendirdi.

UPS Ülke Müdürü Kılıç: WORLDEF’i kendi alanında tekil hale getiren bir etkinlik

Forumun “Diamond” sponsorları arasında bulunan UPS Türkiye’nin Ülke Müdürü Burak Kılıç, “Bu yıl sekizincisi düzenlenen WORLD E-COMMERCE FORUM’da bir araya geldik.” diyerek, şöyle devam etti;

“Birçok farklı alanı ve elektronik ticaretin önümüzdeki yıllarda nereye evrileceğini konuştuk. Bugünün teması; ‘Elektronik Ticaretin Rönesansı’ idi. Önümüzdeki dönemde gerçekten Türkiye’nin, Türk ihracatçısının, e-ticaret sektörünün nereye doğru evrileceğini konuşma fırsatımız oldu. Umarım bugünün çıktıları ile ihracatçılarımız çok daha güçlü ve önümüzdeki dönemde büyümeye daha da katkı sunar hale gelecekler.”

Burak Kılıç, “Etkinlik gayet güzeldi. Öncelikle en güzel tarafı farklı perspektifleri farklı alanları, kalkınma ajansları, ihracatçı birlikleri, lojistik sektörü, devlet tarafı bütün paydaşların bir araya gelmesi ve aynı konuya odaklanarak, fikir yürütmeleri… Bu bence WORLDEF’i zaten kendi alanında tekil hale getiren bir etkinlik. Hep birlikte bunun devamını bekliyoruz.” dedi.

“E-Ticaretin Davos’u” WORLD E-COMMERCE FORUM, e-ticaret ekosistemini buluşturdu

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara