Turkish Cargo, Shopee ile iş birliği sağlandığını açıkladı

Küresel tedarik zincirinin devamlılığında etkili bir rol alan Turkısh Cargo, Singapur merkezli e-ticaret platformu Shopee ile iş birliği sağladığını açıkladı.
Turkish Cargo

Geçtiğimiz ay Avrupa’nın en iyi hava yolu kargosu seçilen Turkısh Cargo, 2022 yılının ‘’Sürdürülebilir Hava Kargo Markası’’ olmuştu. Son 10 yılda yaptığı yatırımlarla dünya çapındaki operasyonlarını genişleten şirket, dünya genelinde 340’tan fazla destinasyona hava kargo hizmeti sağlıyor.

Turkish Cargo ve Shopee iş birliği kesintisiz bir hizmet oluşturacak

Turkish Cargo ve Shopee arasında kurulan iş birliği ile tüm global markalar, müşteriler ve satıcıların birbirine bağlanabilmesi ve güçlü bir lojistik ağ oluşturulması amaçlanıyor. Anlaşma, yaşanan teknolojik gelişmelerle beraber dijital çağı benimseyen milyonlarca tüketiciye çok daha hızlı, kesintisiz ve kolay alışveriş yapma imkânı sunmayı hedefliyor.

Anlaşma sonrasında çeşitli açıklamalarda bulunan Turkish Cargo Asya ve Uzak Doğu Satış Başkan Yardımcısı Tarık Parlak, anlaşmanın e-ticaret taşımacılığında gitmeyi hedefledikleri nokta için çok büyük bir öneme sahip olduğunu söyledi.

‘’E-ticaret taşımacılığı daha ileriye gidecek’’

Tarık Parlak, Shopee ile olan ortaklıklarını yeni bir düzeye taşımaktan mutluluk ve heyecan duyduklarını belirterek, ‘’Geniş uçuş ağımız ve çeşitli hizmetlerimizle Shopee’nin büyümesini desteklemeye devam edeceğiz. İş birliğimizin aynı zamanda platformumuzun e-ticaret taşımacılığını daha da ileriye taşımasını umuyoruz.” dedi.

Shopee Lojistik Servisi Yöneticisi (SLS) Terry Xie ise, bu yeni iş birliğinin, Shopee’nin yüksek hacimli pazarlardaki güçlü büyüme ivmesini daha da hızlandırmak için gerçekleştirilen stratejik bir girişim olduğunu söyledi. Anlaşmanın kendileri için çok değerli olduğunun altını çizen Xie, “Bu heyecan verici iş birliğiyle birlikte Shopee, Turkish Cargo’nun geniş uçuş ağı ve benzersiz uzmanlığından yararlanarak, müşteri odaklı lojistik projeleri aracılığıyla daha fazla tüketiciyle bağlantı kurabilecek.” İfadelerini kullandı.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
Sitede Ara