Turkcell Pasaj Azerbaycan’da

Turkcell Pasaj
Türkiye’nin sadece elektronik kategorisinde satış yapan ilk pazaryeri platformu Turkcell Pasaj 8 Eylül itibarıyla Azerbaycan’a hizmet vermeye başladı. Onlarca farklı kategori ve binlerce ürünün yer aldığı pazaryerinde lansmana özel 500 TL ve üzeri alışveriş yapan Azerbaycanlı müşterilere 50 TL hediye çeki teklifi sunuldu.

İçindekiler

Turkcell Pasaj

Türkiye’nin sadece elektronik kategorisinde satış yapan ilk pazaryeri platformu Turkcell Pasaj, 8 Eylül’den itibaren Azerbaycan’dan sipariş almaya başladı. Turkcell güvencesiyle elektronik alışverişinin vazgeçilmezi olan Pasaj, küçük ev aletlerinden beyaz eşyaya, hobi ürünlerinden anne-bebek-çocuk ürünlerine kadar onlarca kategoride binlerce ürünü benzersiz fırsat ve indirimlerle Azerbaycan’a ulaştıracak. Lansmana özel olarak Eylül ayı boyunca her 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL’lik hediye çeki kampanyası yapılacak.

 “Global pazarlardaki ağımızı genişleteceğiz”

Konuyla ilgili açıklamada bulunan Turkcell Bireysel Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kadri Özdal, “Toplumsal dönüşümün hızla yaşandığı ve ihtiyaçların değiştiği bu dönemde Turkcell olarak çekim gücümüz ile müşterilerimizi hayata bağlamaya devam ediyoruz” dedi.

“Müşterilerimize Turkcell mağazalarımız, alternatif satış kanallarımız, online kanalımız, Turkcell uygulamamız, Turkcell Pasaj uygulamamız, Fiber ve DSL çözüm merkezlerimiz ve kurumsal satış kanallarımızla müşteri odaklı hizmet ve çözümler sunuyoruz” diyen Özdal, şöyle devam etti; “Türkiye ve yurt dışı faaliyetlerimizde tedarik ağımızı direkt operasyonlarımızda olduğu gibi çevik, esnek ve sürdürülebilir kılmak amacıyla ana iş süreçlerimizi, lojistik ve teknolojilerimizi bütünsel bir yaklaşım ile tedarikçilerimizden destek alarak yeniden yapılandırıyoruz. Son olarak Türkiye’nin pazaryeri Turkcell Pasaj’ı Azerbaycan’a açarak, Türkiye’den sonra Azerbaycan’da da elektronik alışverişinin öncelikli adresi olmayı hedefliyoruz. Önümüzdeki dönemlerde Turkcell Pasaj’ın global pazarlardaki ağını genişletmeye devam edeceğiz.”

Turkcell Pasaj: Herkese açık pazaryeri

Tüm operatör müşterilerinin yararlanabildiği Turkcell Pasaj’dan, satın alınan ürünler Pasaj müşterilerine bulundukları illere göre aynı gün ya da 24 saat içerisinde, Azerbaycan’a ise 3 iş günü içerisinde teslim edilirken aynı zamanda müşterilerimize kolay iptal ve iade hakları da sunuluyor.

Platformdaki tüm ürünlerde ortalama kargoya verilme süresi ise 1 iş günü. Satın alınan ürünlerin tamamı doğa dostu ve dönüştürülebilir kartondan üretilen geri dönüşümlü kutularda teslim ediliyor. Turkcell Pasaj müşterileri kampanyalara https://www.turkcell.com.tr/pasaj internet sitesi üzerinden ya da dilerlerse Turkcell Uygulamasından ulaşabiliyor.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara