Türk Hava Yolları ve Trendyol yeni bir iş birliğine imza attı

Türk Hava Yolları ve Trendyol yeni bir iş birliğine imza attıklarını duyurdu. İş birliği ile beraber, Türk Hava Yolları’nın yolcu sadakat programı Miles&Smiles’a üye olan müşteriler, biriktirdikleri milleri Trendyol hediye çeklerine dönüştürebilecek.
trendyol

İş birliği hakkında açıklamalarda bulunan Turkish Airlines Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, gerçekleştirilen iş birliğinden çok mutlu olduklarını söylerken, Trendyol Group CMO’su Erdem İnan, bu iş birliği sayesinde Miles&Smiles yolcu programına kayıtlı kullanıcılarının, kazandıkları millerle platformları üzerinden alışveriş yapma imkânına sahip olacağını ifade etti.

“Shop&Miles sitesini üyelerimizin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak yeniledik”

Turkish Airlines Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Olmuştur, konu hakkında çeşitli değerlendirmelerde bulundu. Trendyol ile gerçekleştirdikleri iş birliğinden dolayı büyük mutluluk duyduklarını belirten Olmuştur, Shop&Miles sitesini üyelerinin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak yenilediklerini söyledi.

“Shop&Miles ile artık Miles&Smiles kullanıcıları, millerini diledikleri marka ve ihtiyaç duydukları her alanda harcayabilecek.” diyen Olmuştur, “Çok kısa sürede bu proje değişimine ayak uydurarak ilk fazda bizimle olan sekiz markadan biri olan Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformlarından biri ile iş birliğimizi duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Ürün ve hizmet çeşitliliğimizi zenginleştirerek artırmaya devam edeceğiz”

Trendyol Group CMO’su Erdem İnan, gerçekleştirilen iş birliğinin ardından yaptığı açıklamada, hizmet çeşitliliklerini artırmaya devam edeceklerini belirterek “Bu iş birliği sayesinde Miles&Smiles yolcu programına kayıtlı kullanıcılarımız, kazandıkları millerle platformumuzdan alışveriş yapma imkânına sahip olacak. Platform olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ürün ve hizmet çeşitliliğimizi zenginleştirerek artırmaya devam edeceğiz.” sözlerini kaydetti.

Türk Hava Yolları ve Trendyol iş birliği kapsamında Miles&Smiles üyeleri artık uçuş ve kredi kartı harcamalarından kazandıkları milleri Türk Hava Yolları’nın yenilenen online alışveriş sitesi shopandmiles.com’da e-ticaret platformunun hediye çekine dönüştürebilecek. Tüketiciler, hediye çeklerini birçok kategoride harcayabilecek, platformun Yemek ve Hızlı Market uygulamalarında da değerlendirebilecek.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara