Tüm Etkinlikler

WORLDEF,
Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu ile
düzenlediği etkinliklerde e-ihracatı KOBİ’lere ve perakende markalarına daha ulaşılabilir yapmayı hedeflemektedir!

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi işbirliği ile düzenlenecek Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlere ışık tutuyor!

Tarih: 26 Şubat 2020
Yer: Hezar Dinari Kültür Merkezi

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenecek İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, e-ihracat farkındalığına katkı sunuyor!

Tarih: 20 Şubat 2020
Yer: Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Kayseri Ticaret Odası ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) işbirliği ile gerçekleştirilecek Erciyes E-İhracat Konferansı 2020, ekosistemin profesyonelleri ile iş çevrelerini buluşturuyor!

Tarih: 08 Şubat 2020
Yer: Kayseri Ticaret Odası Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; TÜMSİAD ve Webolizma işbirliği ile gerçekleştirilecek Orta Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, başkentte uluslararası işbirlikleri kurma fırsatı veriyor!

Tarih: 23 Ocak 2020
Yer: TOBB ETÜ ANKARA

WORLDEF ve ASKON tarafından düzenlenen Akdeniz E-İhracat Konferansı 2019, kentin tüm e-ticaret dinamiklerini bir araya getiriyor!

Tarih: 14 Aralık 2019
Yer: EXPO Antalya Kongre Merkezi

WORLDEF, Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Sanayi Odası ile birlikte düzenlenecek Denizli E-İhracat Konferansı 2019, Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuna katkı sunuyor!

Tarih: 15 Ekim 2019
Yer: Merkezefendi Kültür Merkezi

WORLD E-COMMERCE FORUM, WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığıyla düzenlenen; global e-ticaret ekosistemine katkı sağlamak amacıyla organize edilen uluslararası bir konferanstır. Forum, bu yıl ikinci kez online olarak düzenleniyor. 2021 yılında “New Digital Normal” temasının ele alınacağı foruma farklı ülkelerden yaklaşık 50 bin firmanın katılımı bekleniyor.

Tarih: 2021
Yer: Online

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası’nın ana iş ortaklığı ile organize edilen uluslararası Online World E-Commerce Forum 2020, İngiltere Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM) organizasyon partnerliği ile düzenleniyor. Forum, bu çapta düzenlenen ilk online etkinlik olacak.

Tarih: 16 Mayıs 2020
Yer: Online

WORLDEF, Innoland Kuluçka ve Akreditasyon Merkezi ve “My Broker” Gümrük İdaresi tarafından gerçekleştirilen Uluslararası World E-Commerce Forum Eurasia 2019, Avrasya ve Azerbaycan e-ticaret liderlerini ilk kez buluşturuyor!

Tarih: 26 Kasım 2019
Yer: Boulevard Otel / Bakü

WORLDEF ve CDEK işbirliğiyle düzenlenecek CDEK CIS E-Commerce Summit, Türkiye’den ve dünyadan e-ticaret profesyonellerini İstanbul’da ağırlıyor!

Tarih: 3 Ekim 2019
Yer: Hilton Garden Inn Ümraniye/İstanbul

WORLDEF, DHL ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) işbirliği ile düzenlenen DHL World E-Commerce Forum 2019, Avrupa’nın en büyük e-ihracat etkinliği olacak!

Tarih: 3-4 Mayıs 2019
Yer: İstanbul Kongre Merkezi

WORLDEF ve Ege İhracatçı Birlikleri işbirliği ile organize edilen İzmir DHL E-İhracat Konferansı, Egeli firmalara e-ihracat yol haritası sunuyor!

Tarih: 24 Mart 2019
Yer: Swissotel Büyük Efes İzmir

WORLDEF tarafından düzenlenen DHL Uluslararası E-İhracat Konferansı 2018, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ana sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. DHL Express Türkiye’nin isim sponsorluğundan düzenlenen konferansın ana teması “E-İhracat Odaklı Yenilikçi Ekonomi” olarak belirlendi.

Tarih: 12 Aralık 2018
Yer: İstanbul Kongre Merkezi

WORLDEF ve ASKON işbirliği ile düzenlenecek International CrossBorder E-Commerce Summit in EurAsia 2018, Türkiye ve dünya çapında e-ticarete yön veren lider isimleri ve sektör temsilcilerini bir araya getiriyor.

Tarih: 26 Nisan 2018
Yer: İstanbul Kongre Merkezi

Menü