fbpx

Tüm Etkinlikler

WORLDEF, Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu ile
düzenlediği etkinliklerde e-ihracatı KOBİ’lere ve perakende markalarına daha ulaşılabilir yapmayı hedeflemektedir!

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Tavşanlı Ticaret ve Sanayi Odası ve Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Tavşanlı Uygulamalı Bilimler Fakültesi işbirliği ile düzenlenecek Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlere ışık tutuyor!

Tarih: 26 Şubat 2020
Yer: Hezar Dinari Kültür Merkezi

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Eskişehir Valiliği ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile düzenlenecek İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, e-ihracat farkındalığına katkı sunuyor!

Tarih: 20 Şubat 2020
Yer: Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; Kayseri Ticaret Odası ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) işbirliği ile gerçekleştirilecek Erciyes E-İhracat Konferansı 2020, ekosistemin profesyonelleri ile iş çevrelerini buluşturuyor!

Tarih: 08 Şubat 2020
Yer: Kayseri Ticaret Odası Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonu

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı; TÜMSİAD ve Webolizma işbirliği ile gerçekleştirilecek Orta Anadolu E-İhracat Konferansı 2020, başkentte uluslararası işbirlikleri kurma fırsatı veriyor!

Tarih: 23 Ocak 2020
Yer: TOBB ETÜ ANKARA

WORLDEF ve ASKON tarafından düzenlenen Akdeniz E-İhracat Konferansı 2019, kentin tüm e-ticaret dinamiklerini bir araya getiriyor!

Tarih: 14 Aralık 2019
Yer: EXPO Antalya Kongre Merkezi

WORLDEF, Denizli İhracatçılar Birliği ve Denizli Sanayi Odası ile birlikte düzenlenecek Denizli E-İhracat Konferansı 2019, Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuna katkı sunuyor!

Tarih: 15 Ekim 2019
Yer: Merkezefendi Kültür Merkezi

WORLDEF ve CDEK işbirliğiyle düzenlenecek CDEK CIS E-Commerce Summit, Türkiye’den ve dünyadan e-ticaret profesyonellerini İstanbul’da ağırlıyor!

Tarih: 3 Ekim 2019
Yer: Hilton Garden Inn Ümraniye/İstanbul

WORLDEF ve Ege İhracatçı Birlikleri işbirliği ile organize edilen İzmir DHL E-İhracat Konferansı, Egeli firmalara e-ihracat yol haritası sunuyor!

Tarih: 24 Mart 2019
Yer: Swissotel Büyük Efes İzmir

Yakında açıklanacaktır.

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası’nın ana iş ortaklığı ile organize edilen uluslararası Online World E-Commerce Forum 2020, İngiltere Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM) organizasyon partnerliği ile düzenleniyor. Forum, bu çapta düzenlenen ilk online etkinlik olacak.

Tarih: 16 Mayıs 2020
Yer: Online

WORLDEF, Innoland Kuluçka ve Akreditasyon Merkezi ve “My Broker” Gümrük İdaresi tarafından gerçekleştirilen Uluslararası World E-Commerce Forum Eurasia 2019, Avrasya ve Azerbaycan e-ticaret liderlerini ilk kez buluşturuyor!

Tarih: 26 Kasım 2019
Yer: Boulevard Otel / Bakü

WORLDEF, DHL ve Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) işbirliği ile düzenlenen DHL World E-Commerce Forum 2019, Avrupa’nın en büyük e-ihracat etkinliği olacak!

Tarih: 3-4 Mayıs 2019
Yer: İstanbul Kongre Merkezi

WORLDEF tarafından düzenlenen DHL Uluslararası E-İhracat Konferansı 2018, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ana sponsorluğunda gerçekleştiriliyor. DHL Express Türkiye’nin isim sponsorluğundan düzenlenen konferansın ana teması “E-İhracat Odaklı Yenilikçi Ekonomi” olarak belirlendi.

Tarih: 12 Aralık 2018
Yer: İstanbul Kongre Merkezi

WORLDEF ve ASKON işbirliği ile düzenlenecek International CrossBorder E-Commerce Summit in EurAsia 2018, Türkiye ve dünya çapında e-ticarete yön veren lider isimleri ve sektör temsilcilerini bir araya getiriyor.

Tarih: 26 Nisan 2018
Yer: İstanbul Kongre Merkezi

Menü