Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Trendyol, Futbol Milli Takımları resmi sponsoru oldu

Trendyol ve Türkiye Futbol Federasyonu, Futbol Milli Takımları için güçlerini birleştirdi.
Trendyol

E-ticaret platformu Trendyol, Avrupa Şampiyonası’nda Türkiye’yi temsil edecek A Milli Futbol Takımının resmi sponsoru oldu. Trendyol, ayrıca, Kadın Milli Takımlar ve eMilli Takımlarının da resmi sponsorluğunu üstlenerek, Ay-Yıldızlı takımları destekleyecek.

Trendyol Grubu Başkanı Çağlayan Çetin, “Türkiye’nin Trendyol’u olarak, ülkemiz değerlerinin yanında olmayı sorumluluğumuz olarak görüyoruz.” dedi. Türk bayrağını tüm dünyada dalgalandıran milli değer A Milli Futbol Takımı’nın resmi sponsoru olmaktan heyecan duyduklarını ifade eden Çetin, “Kadın ve eMilli takımlarımızı da bu işbirliği kapsamında desteklemekten ve başarılarına katkı sağlamaktan da ayrıca gururluyuz. Kalplerimiz EURO 2020’de, cuma günü ilk maçına çıkacak olan A Milli Futbol Takımımız ile beraber atıyor. Milli Takımımızın yine hepimizi gururlandıracak büyük başarılara imza atacağına yürekten inanıyoruz. Türkiye’nin Trendyol’u olarak Milli Takımımıza başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

“Trendyol ile gücümüze güç kattık”

TFF Sponsorluklar ve Pazarlama Sorumlusu ve Dış İlişkiler Yardımcı Üyesi Alkın Kalkavan ise, şu ifadeleri kullandı; “Uzun süredir devam eden zorlu koşullara rağmen yeni bir iş ortağı ile güçlerimizi birleştirmekten büyük bir mutluluk duymaktayız. EURO 2020 başlamadan hemen önce; Trendyol gibi genç ve dinamik bir markanın desteği ile gücümüze güç kattık. Bu iki markanın yaratacağı birlikteliğin çok kuvvetli olacağına, EURO 2020’de ve Dünya Kupası elemelerinde, nice yenilikçi projelerle örnek bir iş modeli çıkartarak Milli Takımın pozitif sinerjisini daha da yukarıya taşıyacağına inanıyoruz.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler