Tesettür giyim e-ihracatçısı markaya global ödül

Tesettür giyimde sınır ötesi e-ticaret markası Modanisa, “En İyi Müslüman Modası Şirketi” seçildi.

Abone Ol

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Tesettür giyimde sınır ötesi e-ticaret markası Modanisa, “En İyi Müslüman Modası Şirketi” seçildi.

Tesettür giyim e-ticaret şirketi Modanisa, Amerika Birleşik Devletleri (ABD) merkezli “Küresel Müslüman Yaşamı Merkezi” (The Center for Global Muslim Life) tarafından ödüle layık görüldü. Doksan katılımcı ülkenin yer aldığı organizasyonda tesettür markası, “En İyi Müslüman Modası Şirketi” (The Best Muslim Fashion Company) seçildi.

Dünyanın saygın şirketleri yarıştı

Tesettür giyim markası, küresel ölçekte sosyal ve manevi etkisi olan sivil toplum örgütleri, Müslüman topluluk liderleri ve Müslüman dünyanın saygın şirketleri yarıştı. Organizasyonda Amerika başta olmak üzere İngiltere, Kanada, Malezya, Lübnan, Endonezya, Türkiye, Singapur, Pakistan ve Hindistan’dan oylamaya katılım oldu.

Küresel Müslüman Yaşamı Merkezi tarafından düzenlenen Küresel Müslüman Sosyal ve Manevi Etki Ödülleri (Global Muslim Social and Spiritual Impact Awards) kapsamında 90 ülkeden gelen oylarla “En İyi Müslüman Modası Şirketi” ödülüne layık görüldü. Organizasyonda, Yılın En İyi Manevi Etkiye Sahip Müslüman Kuruluşları, Sosyal Etki Ödülleri, Yılın En İyi Müslüman Şirketleri, Yılın En İyi Müslüman Eğitim Kurumları ve Yılın En İyi Müslüman Sporcuları gibi kategoriler yer aldı.

Tesettür giyim e-ihracatı yapıyor

Şirket, 5 kıtadan 140 ülkeye tesettür giyim e-ihracatı yapıyor. Yıllık yaklaşık 240 milyon ziyaretçiye ulaşan e-ticaret sitesi, 2011 yılında kuruldu. Küresel modest moda sektörü öncülerinden olan marka, 2016 yılında başlattığı “Modest Fashion Week” ile Türkiye’yi modest modanın merkezlerinden biri haline getirmeyi hedefliyor.

Tesettür giyim sitesi, dünyadan aylık 20 milyon ziyaretçi alıyor. Yaklaşık 140 ülkeden sipariş alıyor. 850 marka ve tasarımcı ile çalışan firmanın ürün yelpazesinde yaklaşık 75 bin ürün bulunuyor. E-ticaret sitesi, Türkçe, İngilizce, Arapca, Fransızca, Bahasa ve Almanca olmak üzere 6 farklı dilde sunuluyor. Şirket, son 3 yıldır Türkiye’nin en fazla e-ihracat yapan şirketi oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü