Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Pınar, “PınarOnline” ile e-ticaret ekosisteminde yerini aldı

Süt, su ve içecek grubunda önemli bir marka olan Pınar, yeni e-ticaret platformu ile ekosistemde yerini aldı. “PınarOnline”, pratik ve avantajlı alışveriş deneyimi sunmak üzere hayata geçirildi. Böylece tüketiciler, Pınar ürünlerine online bir kanalda kolayca ulaşabilecek. ulaşmalarındaki en önemli araç oluyor.
PınarOnline

PınarOnline, Pınar’ın et, süt, su ve içecek ürün gruplarından 300’e yakın ürünü online tüketici ile buluşturacak. Platforma, www.pinaronline.com ve PınarOnline mobil uygulamasından kolaylıkla ulaşılabiliyor.

PınarOnline, “Pınar Kasap” ile platforma özel hazırlanan taze et ve gurme lezzetleri tüketicinin beğenisine sunarken, “Pınar Box” ile pratik ve avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşatıyor. Aynı zamanda, “Pınar Chef” ile birbirinden lezzetli tariflerle mutfak sırları veriyor.

PınarOnline, özel araçlarla teslimat yapacak

PınarOnline’dan sipariş edilen ürünler, PınarOnline’a ait özel araçlarla İstanbul’un Kadıköy, Ataşehir, Üsküdar, Sarıyer, Beykoz, Kağıthane, Şişli, Beşiktaş, Çekmeköy, Göktürk ve Ümraniye olmak üzere 11 ilçenin seçili bölgelerine ulaştırılırken, sınırlı ürün gruplarında tüm Türkiye’ye kargo ile teslim ediliyor. PınarOnline ürünleri, yakın zamanda Ankara ve İzmir’de de özel araçlarla tüketicilere teslim edilmeye başlanacak.

PınarOnline Dijital Dönüşüm ve E-ticaret Direktörü Bilge Kalpaklıoğlu Eyilik, Pınar’ın tüketici odaklı vizyonu ile ihtiyaca ve beklentiye yönelik çözümler sunduğunu belirterek, “Tüketicilerimize doğrudan ulaşmak ve yeni nesil bir alışveriş deneyimi sunmak için PınarOnline’ı hayata geçirdik. PınarOnline sayesinde tüketicilerle direkt iletişim kurmayı, sadece burada olan yenilikçi ürünleri deneyimlemeleri ve bizleri geleceğe taşıyacak adımlarımızı tasarlamadaki katkılarını duymayı hedefliyoruz.” dedi.

“2025’e kadar yüzde 100 elektrikli teslimat ağına sahip olmayı amaçlıyoruz”

Eyilik, “İnanıyoruz ki PınarOnline, Pınar’ın dijital kanallardaki varlığını güçlendirecek ve her kanaldan tüketicilere ulaşmamızı sağlayacak. Aynı zamanda, Pınar Online’ın tüm süreçlerinde var olan sürdürülebilirlik odaklı bakış açımız sayesinde doğa dostu adımlar atıyoruz. Bu kapsamda, 2025 yılına kadar yüzde 100 elektrikli teslimat ağına sahip, güçlü ve teknolojik alt yapısıyla tüketici odaklı ve çevre dostu bir marka olmayı amaçlıyoruz.” dedi.

Bilge Kalpaklıoğlu Eyilik, şu ifadeleri kullandı; “Pınar, PınarOnline’ın hayata geçme sürecinde de sürdürülebilirlik yaklaşımını ana stratejisinin merkezine koydu. PınarOnline, çevre dostu ambalajlardan lojistik çözümlere kadar tüm operasyonlarında çevreye duyarlı seçenekler sunuyor.”

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!