Pazarama, e-ticaretteki iddiasını artırıyor

pazarama
Türkiye İş Bankası, online alışveriş platformu Pazarama ile e-ticaretteki iddiasını artırmaya devam ediyor. Banka, Trakya Yatırım Holding üzerinden Pazarama’daki yatırımını büyütme kararı aldı.

İçindekiler

Pazarama, yolculuğuna Maximum Mobil uygulamasıyla başladı. Halen Maximum Mobil ve pazarama.com internet sitelerinde faaliyet gösteriyor. Online alışveriş platformu, milyonlarca ürüne rahatlıkla ulaşmayı sağlıyor.

Pazarama’da birbirinden farklı ürünler var

Pazarama, online market siparişinden sinema bileti almaya, araçtan inmeden akaryakıt ödemeden ulaşım kartlarına bakiye yüklenmesine kadar hayatı kolaylaştıran pek çok özellik sunuyor. Pazarama Tatil ile otel rezervasyonu ve bilet alımı da yapılabiliyor. Giyim, kırtasiye, evcil hayvan ve elektronik gibi birçok kategorisi bulunan Pazarama’da birbirinden farklı ürünleri bulmak kolay ve mümkün.

Kaygalak: Bankanın finansal gücünü e-ticaretteki yetkinlikleri ile birleştiriyoruz

Pazarama Genel Müdürü Serkan Uğraş Kaygalak, dijital çağın gereklilikleri ve müşterilerin beklentileri doğrultusunda bankanın finansman ve ödeme çözümlerindeki gücünü e-ticaret alanındaki yetkinlikleri ile birleştirerek ilerlediklerini söyledi. Kaygalak, “Pazarama’daki iddiamızı gerçekleştirmek için tahsis edilecek kaynak ile hem ticari hem de bireysel kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlayacak hizmetler ve çözümler sunmaya devam edeceğiz.” dedi. Ayrıca, Pazarama’nın, kullanıcılarına sunduğu hizmetlere yenilerini eklerken, online alışveriş tarafındaki ürün sayısını, çeşidini ve hizmet kalitesini de artırarak, kullanıcılarına sorunsuz online alışveriş deneyimi sunduklarını da sözlerine ekledi.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara