PAYPAL'DAN ÖDEME ALMANIZ İÇİN
HEMEN HESABINIZI OLUŞTURALIM

Yurtdışından Ödeme Alırken Paypal İle E-İhracat Cirolarınızı Katlayın.

Kısaca WORLDEF

E-ihracat ekosisteminde Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası eğitim, etkinlik ve danışmanlık organizasyonu olan WORLDEF, İngiltere Ticaret Bakanlığı, Türkiye İhracatçılar Meclisi ve Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı ile yoğun bir işbirliği içindedir. Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi haline getirme vizyonu taşımaktadır.

2019 yılı itibariyle, WORLDEF’in ana iş ortağı Türkiye İş Bankası; TRT ise ana medya sponsoru olmuştur. Diğer yandan, MasterCard, Google, DHL ve UPS gibi uluslararası şirketler WORLDEF’i desteklemiştir.

WORLDEF ENTERPRISE ise Türkiye’nin ilk ve tek e-ihracat danışmanlık şirketi olarak işini yurtdışına taşımak isteyen firmalar için şirket kurulumundan pazar araştırma raporlarının hazırlanmasına, pazar hedeflemeden pazaryerlerinde satışa kadar uçtan uca sonuç odaklı hizmetler sunmaktadır.

Neden PayPal Almalısın?

Uluslararası geçerliliği ve bilinirliği en yüksek online ödeme yöntemi PayPal ile dönüşüm oranlarınızı arttırın.

Güvenlik

KYC (Know Your Customer) süreçleri ile hem satıcılara hem müşterilere aşamalı bir güvenlik sunan PayPal ile ödeme alırken müşterilerinizin karar mekanızmasını hızlandırın.

Milyonlarca Müşteri

Dünyanın 190 ülkesinden 90 milyonun üzerinde kullanıcısı ile müşteri sayısını her geçen gün daha da arttıran PayPal ile daha fazla ödeme alın.

Faturalama

Aldığınız ödemeleri ve işlemlerinizi PayPal hesabınız üzerinden aracı bir yazılıma ihtiyaç duymadan faturalandırın.

Pazaryerleri

Bir PayPal Business hesabı sahibi olarak Ebay, Etsy, Swappa, E-junkie gibi pazaryerlerinde satış yapmak için hesap açabilir ve PayPal'ı birincil ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz.

Entegrasyon

PayPal'ın hemen hemen her altyapıya uygun entegrasyon çözümleri ile PayPal'ı websitenize kolayca entegre edin ve ödeme almaya başlayın.

Marka Bilinirliği

Bilinirlik oranı en yüksek online ödeme yöntemi olan ve pazarın %30'luk kısmını elinde tutan PayPal ile aday müşterilerin gerçek müşterilere dönüşme hızını arttırın.

PayPal’ını Alırken Neler Yapıyoruz?

İhtiyaç Analizi​

E-ticaret operasyonlarınız ya da e-ihracat hedefleriniz doğrultusunda yapılacak bir check-up ile PayPal ihtiyacınıza yön veriyoruz. ​

İngiltere Şirket Kurulumu

PayPal Business hesabı almak için en avantajlı ülke konumunda bulunan İngiltere'de şirketinizi kurarak PayPal dünyasına ilk adımı atıyoruz.

Yerel Adres ve Telefon Numarası

Şirketinize özel yerel adres ve telefon numarası ile servis sağlayıcılar ve müşterileriniz ile lokalize iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

Muhasebe ve Mali Müşavirlik

Sınır ötesi e-ticaretin en büyük soru işaretlerinden biri olan vergi ve mali müşavirlik konularında Worldef Enterprise olarak uluslararası muhasebe hizmetleri sunuyoruz.

PayPal ve Diğer Online Ödeme Sistemleri

Alışveriş tünelinize giriş yapan her bir müşterinizi özel hissettirecek lokal online ödeme sistemleri ile dönüşüm oranlarınızı arttırıyoruz.

Vergi ve Transfer Optimizasyonu

Gelir vergisi, KDV ve transfer ücretlerini en ideal şartlarda planlayarak tasarruf ortalamalarınızı üst seviyelere taşıyoruz.

Ne Dediler?

Bizi Tercih Eden Şirketler

Stratejik partnerlik yaptığımız ya da e-ihracat danışmanlığı yaptığımız iş ortaklarımız bizimle hep bir adım öndeler. 

Uluslararası Konferanslarımız

Tüm dünyadan binlerce eticaret şirketlerinin katıldığı WORLD ECOMMERCE FORUM’lara göz at!

Online World E-Commerce Forum

16 Mayıs 2020, Online

Akdeniz E-İhracat Konferansı

14 Aralık 2019, Antalya

World E-Commerce Forum Eurasia

26-27 Kasım 2019, Bakü

CDEK CIS E-Commerce Summit

3 Ekim 2019, İstanbul

DHL World E-Commerce Forum

3-4 Mayıs 2019, İstanbul

İzmir DHL E-İhracat Konferansı

25 Mart 2019, İzmir

Ana İş Ortağı

Organizasyon Partnerleri

Sık Sorulan Sorular

Niçin İngiltere'de şirket Kurmalıyım?

PayPal, global pazaryerleri, KDV ve gelir vergisi oranları, lojistik avantajları, şirket açıp-kapatma kolaylıkları, iş yapma endeksi gibi kriterler İngiltere’yi bu konuda en uygun ülke konumuna getirmektedir. 

Nasıl PayPal Business Hesabı Alırım?

Şirket kurulumu sonrasında Companies House ve bakanlıktan alacağımız belgeler ile PayPal Business hesabınızı açacak ve transfer optimizasyonlarını yapacağız. 

Yurt dışı satışları İçin KDV (VAT) ödemeleri nasıl yapılır?

İngiltere’de KDV üst limiti 85.ooo sterlindir. Yani 85.ooo sterlin ciro yapana kadar KDV ödemezsiniz. Limit aşıldıktan sonra ise her çeyrekte KDV beyannamenizi hazırlayarak süreçlerinizi yönetiyoruz.  

Yurt Dışında Gelir Vergisi Nasıl Ödenir?

Şirketin yıllık yenilenme döneminde hazırlanacak beyanname ile %19’luk gelir vergisi hesaplanacak ve ödenecektir. Büyük Britanya ile  Türkiye arasında Çifte Vergiyi Önleme Anlaşması olduğu için vergi arzu edilen ülkede ödenebilir. 

Menü