Pasaj, online pazaryerlerine rakip oldu

Ünlü telekomünikasyon firması Turkcell, teknoloji ürünlerin satışı için e-ticaret platformu kurdu. “Pasaj” adlı online pazaryeri, teknolojik ürünlere odaklanıyor.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
10 Aralık 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
10 Aralık 2020
Share on twitter
Share on facebook
Share on linkedin
Turkcell Pasaj, özellikle teknolojik ürünler satan online pazaryerleri için güçlü bir rakip oldu.

Online pazaryerinde farklı satıcılar da olacak. Online teknoloji mağazalarında akıllı telefonlardan elektrikli ev aletlerine, kişisel bakım ürünlerinden müzik ve hobi ürünlerine kadar yüzlerce elektronik ürün sunuluyor. Yeni e-ticaret platformu, Turkcell’in diğer online pazaryerleri ve e-ticaret siteleri ile rekabetinde odak noktası olacak.

Pasaj’a diğer satıcılar da katılacak

Turkcell Pasaj, özellikle teknolojik ürünler satan online pazaryerleri için güçlü bir rakip oldu. Sadece teknoloji ürünlerinin satıldığı e-ticaret platformu Pasaj, alternatif ödeme yöntemleri sunuyor. Hızlı teslimat da vaat eden e-ticaret platformu, aynı gün teslimat seçeneği ile dikkat çekiyor. GSM devinin kendi ürünleri de pazaryerindeki ürün listelerinde yerini aldı. Teknoloji ürünleri satan satıcıların da yer alacağı e-ticaret platformu, ekosistemdeki rekabeti artıracak.

Sekiz kategoride binlerce ürün

Turkcell Pasaj’da 8 ana kategori var. Bunlar; cep telefonu, bilgisayar ve tablet, elektrikli ev aletleri, sağlık ve kişisel bakım ürünleri, aksesuarlar, hobi ve oyun, televizyon ve müzik, ev ve yaşam. Platformda yaklaşık üç bin ürün yer alıyor. Pasaj, kısa zaman sonra Turkcell’in mobil uygulaması olan “Dijital Operatör”de de müşterilere sunulacak.

Turkcell’in kendi ürünlerini sattığı bir online mağazası vardı. Yeni e-ticaret platformu, diğer satıcılara da kapılarını açacak. Yani diğer online pazaryerleri gibi perakendeciler platformda mağaza açabilecek. Bu durum, ekosistemde rekabete yol açacak. Özellikle teknoloji ürünlerinde güçlü bir rakip oyuna katılmış oldu.

Ürün ücreti Turkcell faturasına yansıtılabiliyor

Platformun sunduğu bazı avantajlar şunlar;

  • Anı gün mağazadan teslimat
  • Turkcell faturasına ödeme yansıtma
  • 36 aya varan taksit
  • Hiçbir ücret ödemeden iptal ve iade

Pasaj‘ın önemli bir özelliği, esnek ödeme sistemi olarak sunuluyor. Kullanıcılar, satın aldıkları bir ürünün ücretini kredi kartı ile yapabileceği gibi Turkcell abonesi ile telefon faturasına da ek ödeme olarak ekletebilecek. Ayrıca, tüketiciler siteden aldıkları ürünü aynı gün içinde Turkcell mağazalarından teslim alabilecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü