Online World E-Commerce Forum G20 Ertelendi!

WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı gerçekleştirilmesi planlanan “Online World E-Commerce Forum G20”, koronavirüs (Covid-19) vakalarındaki artış ve bu kapsamda genişletilen pandemi önlemleri sebebiyle 2021 yılına ertelendi.
19 Kasım 2020

Abone Ol

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
19 Kasım 2020
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Online World E-Commerce Forum G20, pandemi önlemleri sebebiyle 2021 yılına ertelendi.

Forum, 2-3-4 Aralık 2020 tarihleri arasında Shangri-La Bosphorus Hotel’de ve online ortamda hibrit modelle gerçekleştirilecekti. Forum, Covid-19 vakalarındaki artış ve bu kapsamda genişletilen pandemi önlemleri sebebiyle 2021 yılına ertelendi. Forumun yeni tarihi daha sonra açıklanacak. 2021 yılına ertelenen forum”, G20 ülkelerinin ticaret, ekonomi ve finans bakanlarını bir araya getirecek. Forumda “yeni dijital normal” dönem ele alınacak.

World E-Commerce Forum

World E-Commerce Forum, 2017 yılından bu yana sektöründe uzman uluslararası ve yerel konuşmacılarıyla e-ihracat ve e-ticaret ekseninde sektörün nabzını tutuyor. Forum, sunduğu uluslararası network imkanıyla global perakende markalarına e-ticareti kolaylaştıracak katkılar sunma misyonu üstleniyor. Her yıl ekosistemin paydaşlarına uluslararası vizyon sunan ve dünyanın farklı ülkelerindeki e-ticaret ekosisteminden önemli isimleri bir araya getiren forumda, e-ticaret ile ilgili önemli konular ele alınıyor, sorunlara çözüm aranıyor.

Forum, Covid-19 pandemisi sebebiyle 16 Mayıs 2020 tarihinde T.C. Ticaret Bakanlığı, İngiltere Ticaret Bakanlığı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) destekleriyle ilk kez online olarak düzenlendi. Bugüne kadar 1’i online olmak üzere İstanbul’da 3, Bakü’de 1 toplam 5 farklı “World E-Commerce Forum” organize edildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü