Önder Türker

patırtı.com E-Ticaret Müdürü

İstanbul Barosu üyelerinde Avukat Kadir Kurtuluş, “Kurtuluş & Partners Law Firm” şirketinin kurucusudur. Türkiye’nin uluslararası alanda ödüllü olan ilk blockchain projesi Proofstack (eski adıyla Copyrobo) kurucu ortağıdır. Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ndeki eğitiminden sonra İngiltere’de eğitim almaya devam etmiştir. Cambridge’de dil eğitimi aldıktan sonra 2010 yılında İngiltere Trinity St. David Üniversitesi’nde Master of Business Administration (MBA) yapmıştır. İngiltere’de eğitim aldığı yıllarda yüksek lisans eğitimi alırken İngiliz şirketlerinde avukat olarak çalışmaya devam etmiştir. İngiltere’de faaliyet gösteren Türk- İngiliz Hukukçular Derneği’nin Yönetim Kurulu Üyeliği ve Türkiye Başkanlığı görevini ifa etmiştir.

İngiltere’de kurulan ve faaliyet gösteren Türk- İngiliz Gazeteciler Birliği’nin Yönetim Kurulu Üyeliğini ve Hukuki Danışmanlığı görevini, Belçika’da kurulu olan Avrupa Barolar ve Hukuk Dernekleri Konsey üyeliğini ve Avrasya Blockchain ve Dijital Para Araştırmaları Derneğinin Başkanlığı görevlerini sürdürmektedir. Kadir Kurtuluş; Fikri ve Sınai Haklar, Bilişim Hukuku gibi hukuk alanlarında ve blockchain, kripto para gibi ekonomi alanlarında uzmanlaşmıştır. Çeşitli ulusal ve uluslararası dergi, gazete ve diğer yayın birimlerinde yazıları yayınlanmakta olup ülke genelinde tanınmış TV kanallarında yapılan hukuk ve ekonomi programlarına yorumcu olarak katılmaktadır. Bunların yanı sıra belirli kurumların düzenlediği panellerde ve üniversitelerde düzenlenen konferanslarda konuşmacı olarak bulunmaktadır.

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığından Lisanslı Melek Yatırımcı olan Kadir Kurtuluş, almış olduğu Melek Yatırımcı Lisansı ile Melek Yatırımcı Ağına katılmış ve çeşitli projelere yatırım sağlayarak mentörlük yapmıştır. Kadir Kurtuluş, yeni nesil girişimcilik projelerini desteklemektedir.

WORLDEF'te Sunduğu Eğitimler

WORLDEF’te Sunduğu Eğitim Sayısı: 10

Memnuniyet Oranı
5/5

Önder Türker'in Yaklaşan Eğitimleri

E-İhracat Girişimciliği Sertifika Programı​

E-İhracat Girişimciliği Sertifika Programı​

E-İhracat Girişimciliği Sertifika Programı​

Menü