1967 Yılında Ankara doğumlu Nüket Oral Dokuz evli ve 2 çocuk annesidir. İlköğrenimini Ankara da, Orta öğrenimini Malatya’da, Lise öğrenimini Bandırma’da tamamladı, İşletme Fakültesi Halkla İlişkiler Bölümü mezunu olan Sayın Dokuz Bursa’da bilgisayar Programcılığı sertifika bölümünü bitirdi.

1987 Yılında Banvit Bilgi işlem ile iş Hayatına başladı, 1990 Türk Hava Yolları, 1993 onur Hava Yolları, 2004 World Focus Havayollarında çalıştı; 2010 Yılında kendi şirketini NÜDE Ticaret şahıs şirketini kurarak Ticaret hayatına başladı. En büyük Destekçisi Kız kardeşi Demet Oral Onat İle.

2010 yılında www.mangolino.com u kurarak E-Ticaret  hayatına başladı. 2. E-ticaret sitesi 2014 www.buyukbedeniz.com ile yoluna devam etmektedir. 2015 yılında NÜDE DANIŞMANLIK ELEKTRONİK HİZMETLER MAĞZACILIK ve TİCARET A.Ş. ile kendi E-ticaret sitelerinde satmak üzere Kadın giyim ürünlerinin tasarımı, imalatı ve ihracatına başladı.

Ürettiği 2 Tescilli markaları ANGELİNO BUTİK ve VALERİA FRATTA ile Türkiye’deki pazaryerleri (Hepsiburada, N11, Trendyol vs.) ve Yurtdışı pazar yerlerinde (MarkaVip, Zoodmall, Amazon Usa vs. )  ürünlerini online satılmaktadır.

2016 senesinden itibaren kendi web sitelerinden Micro İhracat ile Yurtdışı müşterilerine de ETGB’li kargo gönderim hizmeti vermektedir. 2017  New York’da açtıkları şubelerinin Showroom’u ile marka tanıtımı ve satışına başlamışlardır. Amerika’da ürünlerinin satışını yapmak ve iş kurmak isteyen Türk firmalarına danışmanlık hizmeti vermektedirler.

Öncelik hedefleri mutlu müşteriler ile mikro ihracatını artırarak İhracata katkıda bulunmak  Türkiye’nin marka ve ürünlerinin yurtdışına satışını yapmaktır. Tüm Kadın Girişimcilerinin destekçisidir. İFSAK, WECONNECT INTERNATIONAL, KEDEV, WBENC üyelikleri vardır.