n11, mağaza destek noktalarının sayısını artırıyor

Online perakende pazaryeri n11.com, 2021 yılında mağaza destek noktası sayısını artıracak. Yedi mağaza destek noktasına ek olarak 8 nokta daha açılacak. Şirket ayrıca, ödeme sistemleri ile ilgili yatırım planları yapıyor.
14 Şubat 2021

Abone Ol

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
14 Şubat 2021
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
n11.com, 2021 yılında mağaza destek noktası sayısını artıracak.

Türkiye’de online perakende pazaryeri konseptini ilk kez uygulayan n11, ekosisteme katkı sunacak yatırımlarına devam ediyor. Türkiye’de ilk kez internetten araç alım ve satımını sağlayan “garaj11” projesini hayata geçiren platform, 2021 yılında öncü proje ve yatırımlara odaklanıyor.

n11.com Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Esra Süzme, 2021’de müşterilerine ve anlaşmalı satıcılarına sundukları e-ticaret deneyimini geliştirmek için yeni yatırımlar yapacaklarını açıkladı. Bu göre online pazaryeri, ülke genelindeki yedi mağaza destek noktası sayısını artıracak. Şirket, Türkiye genelinde sekiz mağaza destek noktası daha açmayı planlıyor.

N11, ödeme sistemlerine odaklandı

Süzme’nin verdiği bilgilere göre, istihdam bakımından da İstanbul ve bölge ofisleriniz güçlendirmeyi hedefleyen şirket, yüksek potansiyele sahip farklı kategorilerde çalışmalarına devam ediyor. Ödeme sistemleri, dijital kredi çözümleri ve açık bankacılık tarafında olan gelişmeleri yakından takip eden şirket, garaj11’e müşterilerin ilgisinden memnun. Online pazaryerinin garaj11 platformunda sadece belirli bir yaş ve kilometreye kadar olan araçlar, detaylı ekspertiz raporu eşliğinde kullanıcılara sunuluyor. Üç yılda 3 binden fazla firmaya “n11faturam” aracılığı ile e-faturaya geçme fırsatı veren pazaryeri, iş ortaklarının dijitalleşmesi ve e-ticaret dünyasında işlerini daha kolay yapabilmesi için ürün ve servislerinin sayısını artırmaya devam ediyor.

Platformun “n11magazam” ürünü de e-ticarette faaliyet gösteren iş ortaklarının kendi e-ticaret web sitelerini oluşturma ve yönetme imkanı sağlıyor. Sektör ortalamasının oldukça altında bir fiyatla iş ortaklarımız için avantajlı bir hizmet sunan platform, web site, n11.com ve diğer online perakende pazaryerleri ile entegrasyon imkanı da sağlıyor. Ayrıca, paket kapsamındaki özel kargo fiyatlarından iş ortaklarının faydalanmasına imkan veriyor.

Mağaza destek noktaları sayısı artırılacak

n11.com’un İstanbul’da Eminönü ve İSTOÇ’ta iki adet; Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Konya’da da 1’er adet olmak üzere toplam 7 farklı mağaza destek noktası bulunuyor. Yedi mağaza destek noktasına ek olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde toplam sekiz mağaza destek noktası daha açmayı planlıyor. Bu noktalarda, fiziksel ofis konsepti ile iş ortaklarına yerinde destek sağlanıyor. Bu hizmetleri sağlayan tek e-ticaret platformu olan pazaryeri, iş ortaklarına mağaza destek noktalarında bazı hizmetler sağlıyor. Ücretsiz fotoğraf çekimi, mağaza açılışı, platform, satış, kampanya ve lojistik konularında her türlü destek sağlanıyor. Mağaza destek noktalarında ayrıca e-ticaret eğitimleri veriliyor.

E-ihracat ile firmalar yurt dışına açılabilir

Online perakende pazaryeri, üye firmalara e-ihracat iş modeli ile yurt dışına açılma fırsatı da veriyor. E-ihracat modelinde iş ortakları ürünlerini Rusya’nın önde gelen pazaryerinde sergiliyor ve satışını gerçekleştiriyor. Direkt e-ihracat modelinde ise iş ortakları Azerbaycan ve KKTC’deki müşterilerden sipariş almasını ve ürün gönderimi gerçekleştirmesini sağlıyor. Şirket, 2021 yılında da başta teknoloji altyapısı olmak üzere Türkiye e-ticaret ekosisteminin gelişmesini sağlayacak yatırımlara devam edeceğini açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü