Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Mobilya e-ihracatının geleceği masaya yatırıldı

Horoz Lojistik’in ev sahipliğinde, WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ile Kayseri’de düzenlenen “Mobilya E-İhracatının Geliştirilmesi Ortak Akıl Toplantısı”nda sektördeki e-ihracatın geleceği konuşuldu.
mobilya

Mobilya E-İhracatının Geliştirilmesi Ortak Akıl Toplantısı, Kayseri Wyndham Otel’de düzenlendi. Horoz Lojistik’in ev sahipliğinde, WORLDEF ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ile düzenlenen ortak akıl toplantısına, WORLDEF Genel Müdürü Orxan İsayev, Horoz Lojistik temsilcileri, Kayseri’de faaliyet gösteren mobilya şirketlerinin yöneticileri ile iş insanları katıldı.

Mobilya sektöründe e-ihracatın geliştirilmesi amacıyla düzenlenen toplantıda, sektör katılımcıları e-ihracat ile ilgili yeni uygulamalar hakkında bilgi sahibi oldu. WORLDEF Genel Müdürü Orxan İsayev, e-ihracat süreçleri konusunda katılımcı firma temsilcilerini bilgilendirerek, lojistikten e-ticaret altyapısına kadar birçok konuya değindi.

Mobilyada e-ihracat sorunları ve çözüm önerileri ele alındı

mobilya
WORLDEF Genel Müdürü Orxan İsayev, e-ihracat süreçleri konusunda katılımcı firma temsilcilerini bilgilendirerek, lojistikten e-ticaret altyapısına kadar birçok konuya değindi.

Horoz Lojistik temsilcileri ise, geleneksel lojistik hizmetlerinin çok ötesinde yeni iş modelleri kurarak firmaların pazara açılmaları sürecinde karşılaşabilecekleri prosedürler hakkında katılımcıları bilgilendirdi. Ayrıca, gümrükleme, operasyonel sorunlar ve iade süreçleri gibi konularda da yeni çözümler konusunda bilgilendirme yaptı.

Toplantıda, gelecek dönemde sektör imalatçılarının global pazarlara açılmalarının önemine değinilen toplantıda, ekosistemdeki sorunlar derinlemesine ele alındı, çözüm önerileri sunuldu ve yeni iş modelleri paylaşıldı. Daha önce ihracat süreçleri deneyimi olan firmaların temsilcileri de sunulan çözümler konusunda memnuniyetlerini dile getirdi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!