Paylaş

Getir’in son hamlesi “GetirAraç” kullanıma sunuldu

[rt_reading_time postfix="Dakika" postfix_singular="Dakika"]
getiraraç
Aldığı son yatırımla beraber decacorn statüsüne ulaşan Getir, yatırımlarına devam ediyor. Yakın dönemde Getirİş’i kullanıma sunan platform, “GetirAraç” özelliğini de kullanıcıları ile buluşturdu.
getiraraç

Yakın dönemde aldığı 768 milyon dolarlık yatırım ile 11,8 milyar dolar değerlemeye ulaşarak hızlı market ürünleri teslimatı sektöründe Avrupa’nın ilk decacorn’u olan Getir, Getirİş’in ardından “GetirAraç” özelliğini de kullanıcıları ile buluşturdu. Henüz herkeste bulunmayan bu yeni özellik, kullanıcıların günlük veya saatlik araba kiralamasına imkân tanıyacak.

Getir, Türkiye ve dünyada sunduğu hizmetlerin kapsamını geliştirmeye devam ediyor

Yakın dönemde aldığı yatırımla beraber hızlı market ürünleri teslimatı sektöründe Avrupa’nın ilk decacorn’u olmayı başaran getir, Türkiye ve dünyada sunduğu hizmetlerin kapsamını genişletmeye devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde devreye soktuğu “Getirİş” özelliği ile işveren ve iş arayanları bir araya getirmeyi hedefleyen platform, yeni özelliği “GetirAraç” ile kullanıcıların günlük veya saatlik araba kiralamasına olanak tanıyacak.

Platform, araç kiralama şirketi MOOV’u 23 milyon dolara bünyesine katmıştı

Bünyesinde; GetirBüyük, Getir Çarşı, GetirSu, GetirYemek, Getirİş gibi pek çok özellik barındıran ve araç kiralama şirketi MOOV’u 23 milyon dolarlık bir ücrete satın aldığını duyuran Getir, GetirAraç özelliğini kullanıcıların deneyimine sundu.

Henüz tüm kullanıcılarda aktif olmayan yeni özellik kapsamında, farklı segmentlerde ve farklı fiyatlarda araç türleri kullanıcıların deneyimine sunulacak. GetirAraç özelliğinde, kullanıcıların kiralamak istedikleri araçları bulundukları konumdan almaları gerekecek.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara