Paylaş

FedEx, geleceği günümüze taşıyor

Fedex
Türkiye’deki müşterilerini küresel pazarlarla buluşturan FedEx, 36 istasyonu ile firmalara geniş bir yelpazede ayrıcalıklar sunuyor.

FedEx’in Güneydoğu Avrupa, İsrail ve Türkiye’den sorumlu Kara Operasyonları Başkan Yardımcısı Eser Sezek, Türkiye’deki kapsamlı iş modellerinden teslimat süreçlerine, sundukları hizmetlerden UEFA sponsorluğuna kadar birçok konuyu WORLDEF E- Ticaret’e anlattı.

Servis temsilciğinden başkan yardımcılığına 

FedEx hikayesinin nasıl başladığını anlatan FedEx Güney Doğu Avrupa, İsrail ve Türkiye Kara Operasyonları Başkan Yardımcısı Eser Sezek, “22 yıl önce FedEx Express kariyerime başladım. Birleşik Krallık’ta yarı zamanlı bir istasyon servis temsilcisi olarak işe alındım ve daha sonra üniversite lisans derecemi tamamlarken, diğer istasyon rollerini deneyimledim. 2005 yılında Yer Operasyonları yönetimine geçtikten sonra, Orta Doğu ve Avrupa’daki farklı ülkelerde operasyon ve satış departmanlarında kademeli olarak farklı yönetim rollerinde yer aldım. 2017’de İrlanda ve Norveç Genel Müdürü görevini üstlendim. Mart 2021’de Güneydoğu Avrupa, İsrail ve Türkiye’den sorumlu Kara Operasyonları Başkan Yardımcısı olarak atandım” dedi.

Kargo devinin Türkiye operasyonları hakkında bilgi veren Sezek, “Türkiye’de, müşterilerimizi küresel pazarlarla buluşturan, gelecekteki yatırımlar için zemin hazırlayan ve daha sonrası için yetenek geliştirmeyi sağlayan kapsamlı bir iş modeli kurduk. 36 istasyonumuz, haftalık 34 uçuşumuz, Avrupa ve ötesine günlük karayolu bağlantımız var. İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’nda faaliyet gösteriyoruz” ifadelerini kullandı. 

FedEx Delivery Manager ile teslimatı özelleştir

Teslimat uygulamalarına, müşterilerin teslimatları üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmalarını sağlayan yeni özellikler eklediklerini dile getiren Eser Sezek, Delivery Manager çözümü ile alıcıların teslimat süresini özelleştirebildiklerini söyledi.  

Sezek, “SMS veya e-posta yoluyla güncellemeler alabilir ve teslimatlarının uygun bir zamanda ulaşması için teslim alma noktasını, adresi veya teslimat tarihini kolayca değiştirebilir. Her şey son kullanıcıya seçenek ve kullanım kolaylığı sağlamakla ilgilidir, bu da işletmeler için gönül rahatlığı ve olumlu bir itibar anlamına gelir” dedi. 

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
Sitede Ara
Open chat
WORLDEF WhatsApp hattına hoş geldiniz; size hangi konuda yardımcı olabiliriz?