worldef-banner 2024 istanbul
Ara
Close this search box.

David Beckham, AliExpress’in küresel elçisi oldu

Ünlü futbolcu David Beckham, AliExpress'in UEFA EURO 2024 kampanyasının yüzü oldu. Platform, şampiyonada atılan her golün ardından ödüller verecek.

david beckham

Alibaba Group’un sınır ötesi pazar yeri AliExpress, eski profesyonel futbolcu David Beckham’ı küresel elçi olarak kabul etti. Beckham, bu yaz UEFA Avrupa Futbol Şampiyonasını kutlamak için çeşitli fırsatlar ve ödüller sunan platformun “AliExpress ile Daha Fazla Skor” kampanyasının yüzü oldu.

Beckham, şampiyonada AliExpress’in tanıtımını yapacak

AliExpress’in sahibi olan Çinli dev Alibaba, Temu ve Shein’in artan rekabeti karşısında satışlarını artırmanın yollarını arıyor. David Beckham, bugüne kadarki en büyük küresel marka elçisi anlaşmasına imza attı. Profesyonel futbolcu, şampiyona boyunca AliExpress’in tanıtımını yapacak.

AliExpress, mart ayında UEFA Avrupa Futbol Şampiyonasının özel küresel sponsoru olmuştu. Platform, bu sponsorluğun bir parçası olarak indirimlere ve kullanıcı katılımına milyonlarca euro yatırım yapıyor. Alibaba, UEFA Euro 2024 turnuvasını içeren tanıtım kampanyasının bir parçası olarak David Beckham ile iş birliğini duyurdu.

AliExpress’ten “Salla ve Kazan” promosyonu

UEFA Avrupa Futbol Şampiyonasında önümüzdeki aydan itibaren 24 takım, altın madalya ve ödül havuzunun bir kısmı için 51’den fazla maçta mücadele edecek. AliExpress, 14 Haziran-14 Temmuz arasındaki futbol müsabakalarında atılan her golün ardından sınırlı süreli ödüller sunan yenilikçi “Salla ve Kazan” promosyonu yürütecek. Kampanyaya katılmak için uygun kullanıcıların AliExpress uygulamasına giriş yapması ve ödül kazanma şansı için her golün ardından akıllı telefonlarını sallamaları gerekiyor.

David Beckham: AliExpress taraftarlara harika ödüller sunacak

David Beckham, “AliExpress, bu yaz taraftarlara sahada yaşananlar sırasında harika ödüller sunarak, UEFA EURO 2024’e daha da yaklaşmalarına yardımcı oluyor.” dedi.

AliExpress Avrupa Ticari Direktörü Gary Topp ise, “Futbol hayranı olsanız da olmasanız da UEFA EURO 2024’te AliExpress ile kazanmanın ne kadar kolay olduğunu gösterecek daha iyi birini düşünemiyorum.” dedi.

Beckham, platformun EURO 2024 kampanyalarının arkasında yer alan tek spor efsanesi değil. Eski Alman futbol forveti Oliver Bierhoff, daha önce yaptığı bir açıklamada, “AliExpress’in gururlu yeni sponsor olarak duyurulması ile bu yılki turnuvayı destekleyen bir taraftarın daha olması futbol için harika bir haber.” demişti.

AliExpress, UEFA EURO 2024’ün ilk özel e-ticaret ortağı oldu

Days
Hours
Minutes
Seconds

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Editor Seçimleri

İlginizi Çekebilecek Haberler

worldef istanbul 2024
Haberler

WORLDEF ISTANBUL 2024 sona erdi!

WORLDEF ISTANBUL 2024, İstanbul Yenikapı Etkinlik Alanı’nda 3 gün boyunca global e-ticaret ekosistemini ağırladı. Etkinlikte 20 binden fazla ziyaretçi yer aldı.

Days
Hours
Minutes
Seconds