Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Madeni yağ uzmanı Motul, Türkiye’de e-ticaret sitesi açtı

Fransa merkezli lider madeni yağ üreticisi Motul, dijitalleşme yolunda attığı adımlara bir yenisini daha ekledi. Şirket, Türkiye’de resmi e-ticaret sitesini son tüketicinin kullanımına sundu. Araç sahipleri Motul ürünlerine sadece bir tık uzaklıkta!
Motul

Motul, geliştirdiği üstün teknolojili madeni yağ serilerinin yanı sıra katkılar, servis kimyasalları, araç temizlik ve bakım ürünleri ile sektörünün en geniş ürün çeşitliliğine sahip. Şirket, uzun süredir kullanıcılardan gelen yoğun talepleri de göz önünde bulundurarak, Türkiye’deki hizmet portföyüne bir yenisini ekledi.

Pratik alışveriş süreci

Resmi e-ticaret sitesi https://shoptr.motul.com adresini online satış kanalı olarak kullanıcılarına açtı. Dijital dünyada yaptığı pazarlama faaliyetleri ile bir süredir dikkatleri üzerine çeken madeni yağ üreticisi, e-ticaret sitesi ile kullanıcılara daha yakın olmayı hedefliyor.

Web sitesinin kullanımı oldukça kolay. Kullanıcı dostu arayüze sahip siteye girdikten sonra ürün bilgilerine ve fiyatlarına kolayca ulaşmak mümkün. Üyelik sistemi ile çalışan sitede kullanıcılar eski siparişlerini görebiliyor ve favori ürün listesini oluşturabiliyor. Araç sahipleri için geliştirilen yenilikçi projelerle markaya olan tutku ve bağlılık günden güne artarken, madeni yağ üreticisi, bu yeni hizmeti ile kullanıcı deneyimini bir üst seviyeye taşımayı planlıyor.

Açılışa özel hediye kampanyası

E-ticaret sitesinde; otomotiv, motosiklet, marin ve 300V performans kategorilerinin yanı sıra SuperFan kategorisi altında son tüketicilerden yoğun talep gören Motul markalı giyim ve aksesuarlardan oluşan lifestyle ürünleri de satın almak mümkün. Otomobil, motosiklet ve tekne sahipleri, araçlarının servis ihtiyaçları için şirketin yetkili servisleri Garage Concept noktalarına dair adres, telefon gibi bilgileri markanın web sitesinden edinebileceği gibi, bakımlarını kendileri yapmak isteyen araç sahipleri için ise e-ticaret sitesi büyük kolaylık sağlıyor.

Motul hakkında

Motul, 100’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Madeni yağ alanında uzman olan Fransa merkezli bir üretici; otomotiv, motosiklet, ağır vasıta, marine yağları ve Motul Tech birimi aracılığı ile endüstriyel yağların formülasyonu, üretimi ve dağıtımında uzmandır.

Marka, 165 yıldan uzun süredir ürünlerinin kalitesi, yenilikçiliği ve motor sporlarındaki etkinliği ile tanınıyor. Ayrıca, sentetik yağ uzmanı olarak da biliniyor. 1971 yılında havacılık endüstrisinden kaynaklanan ester teknolojisini kullanarak otomobil motorları için -300V olarak ünlenen- yüzde 100 sentetik yağ formülasyonunu ilk kez üreten yağ üreticisi oldu. Yıllar içinde, yarış dünyasındaki birçok takım ve üreticinin resmi tedarikçisi olarak geniş tecrübe kazandı. Motor sporlarının teknolojik gelişimine de katkıda bulundu.

Şirket, bugün birçok uluslararası yarış takımı için resmi bir tedarikçi olarak yatırım yapıyor. Le Mans 24 Saat Yarışı (otomobil ve motosiklet), FIA Dünya Dayanıklılık Şampiyonası (WEC), Super GT, Dakar, MotoGP,   World Superbike, World MX, Endurance World Championship, Supercross, IOM TT, Rallycross, F1 Boat yarışı bunlardan sadece bazılarıdır.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler