Erciyes E-İhracat Konferansı 2020

Erciyes E-İhracat Konferansı 2020 08 Şubat 2020 KAYSERİ TİCARET ODASI WORLDEF, Erciyes E-İhracat Konferansı İle Kayseri’ye Geliyor! World E-Commerce Forum (WORLDEF), 2017 yılından beri e-ticaret ekosistemi içinde yer alan KOBİ’lere, firmalara ve kişilere eğitim ve danışmanlık tabanlı faaliyetlerle destek veriyor. İş çevrelerine pozitif ivme sağlayan WORLDEF, e-ihracat farkındalığını artırmak üzere sektörel buluşmalar organize ediyor. Kamu […]

Erciyes E-İhracat Konferansı 2020
08 Şubat 2020 KAYSERİ TİCARET ODASI

WORLDEF, Erciyes E-İhracat Konferansı İle Kayseri’ye Geliyor!
World E-Commerce Forum (WORLDEF), 2017 yılından beri e-ticaret ekosistemi içinde yer alan KOBİ’lere, firmalara ve kişilere eğitim ve danışmanlık tabanlı faaliyetlerle destek veriyor. İş çevrelerine pozitif ivme sağlayan WORLDEF, e-ihracat farkındalığını artırmak üzere sektörel buluşmalar organize ediyor.

Kamu ve özel sektör kurumlarının e-ihracat temelindeki ihtiyaçlarına odaklanan WORLDEF, bu doğrultuda Kayseri’ye geliyor. Erciyes E-İhracat Konferansı 2020 ile e-ihracatın nabzı Kayseri’de atacak! Sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyen ticari çevrelere büyük fırsatlar sunacak e-ihracat konferansı, ekosistemin profesonelleri ile iş çevrelerini buluşturuyor.

Konferansta; profesyonel sektör uzmanları ülkeler arası e-ticaret hakkında dünyadaki en son uygulamalar, gelişmeler ve pratik çözümler ile ilgili sunumlar yapacak. Kayseri’deki yerel üreticilere, bölgedeki önde gelen şirket yöneticilerine ve işletmelere elektronik ihracat hakkında bilgiler sunulacak konferansta, ünlü markaların e-ihracat uygulamaları da anlatılacak.

Kayseri Ticaret Odası ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) işbirliği ile gerçekleştirilecek konferans, 08 Şubat 2020 Cumartesi günü 09.30-17.00 saatleri arasında Kayseri Ticaret Odası Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonunda düzenlenecek!

Uluslararası işbirlikleri geliştirmek için Erciyes E-İhracat Konferansı 2020’de buluşalım!
*Konferansımız Ön Kayıt Gerektirir ve Ücretsizdir.

Detaylı Bilgi

Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020

Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020 26/02/2020 Hezar Dinari Kültür Merkezi World E-Commerce Forum (Worldef), Kütahya’ya Geliyor! Hazır Mısın? Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için konferansımıza bekliyoruz. Hedefimiz sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın […]

Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020
26/02/2020 Hezar Dinari Kültür Merkezi

World E-Commerce Forum (Worldef), Kütahya’ya Geliyor!

Hazır Mısın?

Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için konferansımıza bekliyoruz.

Hedefimiz sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın oluşturulmasını sağlamak.

Konferans, profesyonel sektör uzmanları tarafından sınır ötesi e-ticaret hakkında, dünyadaki en son uygulamalar, modern trendler ve pratik çözümler ile ilgili olarak Kütahya’daki yerel üreticilerimize, bölgedeki önde gelen şirket yöneticileri ve işletmelerine elektronik ihracat hakkında bilgi sağlayacak.

Üreticilerimizin uluslararası arenada e-ticaret devleriyle rekabet edebilmesi için “Batı Anadolu E-İhracat Konferansı” kentin tüm e-ticaret dinamiklerini bir araya getirmeye geliyor!

Yılın tek Batı Anadolu E-İhracat Konferansı’nda buluşalım!

*Konferansımız Ön Kayıt Gerektirir ve Ücretsizdir.

Detaylı Bilgi

İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020

İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020 20 Şubat, 2020 Anadolu Üniversitesi Worldef, Eskişehir’e Geliyor! Hazır Mısın? Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için konferansımıza bekliyoruz. Hedefimiz sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın oluşturulmasını sağlamak. Konferans, […]

İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020
20 Şubat, 2020 Anadolu Üniversitesi

Worldef, Eskişehir’e Geliyor!

Hazır Mısın?

Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için konferansımıza bekliyoruz.

Hedefimiz sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın oluşturulmasını sağlamak.

Konferans, profesyonel sektör uzmanları tarafından sınır ötesi e-ticaret hakkında, dünyadaki en son uygulamalar, modern trendler ve pratik çözümler ile ilgili olarak Eskişehir’deki yerel üreticilerimize, bölgedeki önde gelen şirket yöneticileri ve işletmelerine elektronik ihracat hakkında bilgi sağlayacak.

Eskişehir Valiliği, Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile gerçekleştirilecek konferans, 20 Şubat 2020 Perşembe günü 09.30-17.00 saatleri arasında Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek!

Uluslararası işbirlikleri geliştirmek için İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020’de buluşalım!

*Konferansımız Ön Kayıt Gerektirir ve Ücretsizdir.

Detaylı Bilgi

Online World E-Commerce Forum 2020

Online World E-Commerce Forum 2020 16 Mayıs 2020 Online WORLDEF tarafından her yıl düzenli olarak İstanbul’da ve farklı ülkelerde gerçekleştirilen WORLD ECOMMERCE FORUM, e-ihracat odağında sektörün gelişiminin ve hedeflerinin oturumlar ve workshoplarla ele alındığı ilk ve en büyük etkinliktir. WORLDEF, forum ile e-ihracat ile kalkınmanın desteklenmesi için tüm paydaşlara katkı sağlamayı hedeflemektedir. İngiltere Ticaret Bakanlığı […]

Online World E-Commerce Forum 2020
16 Mayıs 2020 Online

WORLDEF tarafından her yıl düzenli olarak İstanbul’da ve farklı ülkelerde gerçekleştirilen WORLD ECOMMERCE FORUM, e-ihracat odağında sektörün gelişiminin ve hedeflerinin oturumlar ve workshoplarla ele alındığı ilk ve en büyük etkinliktir. WORLDEF, forum ile e-ihracat ile kalkınmanın desteklenmesi için tüm paydaşlara katkı sağlamayı hedeflemektedir.

İngiltere Ticaret Bakanlığı ve Türkiye İhracatçılar Meclisinin (TİM) organizasyon partnerliği ve Türkiye İş Bankası ana iş ortaklığı ile düzenlenen WORLD ECOMMERCE FORUM 2020, Türkiye’de ilklere sahne olacak. Forum, online olarak düzenlenen bu çapta ilk forum olacak. Koronavirüs (Kovid-19) pandemisi sebebiyle ilk defa online olarak düzenlenecek forum, tüm firmaların katılımına açık olacak ve ücretsiz katılım sağlanabilecek.

Son teknoloji ile geliştirdiğimiz altyapımızı paydaşlarımızın ve forum katılımcılarının kullanımına sunuyoruz. Ekosistemin tüm iş çevrelerini bir araya getireceğimiz forumda potansiyel işbirlikleri için tüm katılımcıların birbirleriyle birebir görüntülü toplantılar ve mesajlaşmalar yapabilmesini sağlayacağız.

E-ihracat potansiyelinizi ve satışlarınızı arttırabilmeniz için sektörün en güçlü ve seçkin firmalarının sunumlarına ve workshoplara online olarak katılabilirsiniz. Katılımcı firmalardan detaylı bilgi almak ve işbirlikleri yapmak isteyen katılımcılar uygulamamız üzerinden katılımcı firma yetkilileriyle de birebir görüntülü online toplantılar yapabileceklerdir.

Etkileşim ve iletişimin maksimum seviyede yaşanacağı online WORLD ECOMMERCE FORUM’a HEMEN ÜCRETSİZ KAYIT OL ve sınırları aş!

Detaylı Bilgi