Erciyes E-İhracat Konferansı 2020

Erciyes E-İhracat Konferansı 2020 08 Şubat 2020 KAYSERİ TİCARET ODASI WORLDEF, Erciyes E-İhracat Konferansı İle Kayseri’ye Geliyor! World E-Commerce Forum (WORLDEF), 2017 yılından beri e-ticaret ekosistemi içinde yer alan KOBİ’lere, firmalara ve kişilere eğitim ve danışmanlık tabanlı faaliyetlerle destek veriyor. İş çevrelerine pozitif ivme sağlayan WORLDEF, e-ihracat farkındalığını artırmak üzere sektörel buluşmalar organize ediyor. Kamu […]

Erciyes E-İhracat Konferansı 2020
08 Şubat 2020 KAYSERİ TİCARET ODASI

WORLDEF, Erciyes E-İhracat Konferansı İle Kayseri’ye Geliyor!
World E-Commerce Forum (WORLDEF), 2017 yılından beri e-ticaret ekosistemi içinde yer alan KOBİ’lere, firmalara ve kişilere eğitim ve danışmanlık tabanlı faaliyetlerle destek veriyor. İş çevrelerine pozitif ivme sağlayan WORLDEF, e-ihracat farkındalığını artırmak üzere sektörel buluşmalar organize ediyor.

Kamu ve özel sektör kurumlarının e-ihracat temelindeki ihtiyaçlarına odaklanan WORLDEF, bu doğrultuda Kayseri’ye geliyor. Erciyes E-İhracat Konferansı 2020 ile e-ihracatın nabzı Kayseri’de atacak! Sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyen ticari çevrelere büyük fırsatlar sunacak e-ihracat konferansı, ekosistemin profesonelleri ile iş çevrelerini buluşturuyor.

Konferansta; profesyonel sektör uzmanları ülkeler arası e-ticaret hakkında dünyadaki en son uygulamalar, gelişmeler ve pratik çözümler ile ilgili sunumlar yapacak. Kayseri’deki yerel üreticilere, bölgedeki önde gelen şirket yöneticilerine ve işletmelere elektronik ihracat hakkında bilgiler sunulacak konferansta, ünlü markaların e-ihracat uygulamaları da anlatılacak.

Kayseri Ticaret Odası ve Orta Anadolu Kalkınma Ajansı (ORAN) işbirliği ile gerçekleştirilecek konferans, 08 Şubat 2020 Cumartesi günü 09.30-17.00 saatleri arasında Kayseri Ticaret Odası Rifat Hisarcıklıoğlu Konferans Salonunda düzenlenecek!

Uluslararası işbirlikleri geliştirmek için Erciyes E-İhracat Konferansı 2020’de buluşalım!
*Konferansımız Ön Kayıt Gerektirir ve Ücretsizdir.

Detaylı Bilgi

Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020

Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020 26/02/2020 Hezar Dinari Kültür Merkezi World E-Commerce Forum (Worldef), Kütahya’ya Geliyor! Hazır Mısın? Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için konferansımıza bekliyoruz. Hedefimiz sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın […]

Batı Anadolu E-İhracat Konferansı 2020
26/02/2020 Hezar Dinari Kültür Merkezi

World E-Commerce Forum (Worldef), Kütahya’ya Geliyor!

Hazır Mısın?

Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için konferansımıza bekliyoruz.

Hedefimiz sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın oluşturulmasını sağlamak.

Konferans, profesyonel sektör uzmanları tarafından sınır ötesi e-ticaret hakkında, dünyadaki en son uygulamalar, modern trendler ve pratik çözümler ile ilgili olarak Kütahya’daki yerel üreticilerimize, bölgedeki önde gelen şirket yöneticileri ve işletmelerine elektronik ihracat hakkında bilgi sağlayacak.

Üreticilerimizin uluslararası arenada e-ticaret devleriyle rekabet edebilmesi için “Batı Anadolu E-İhracat Konferansı” kentin tüm e-ticaret dinamiklerini bir araya getirmeye geliyor!

Yılın tek Batı Anadolu E-İhracat Konferansı’nda buluşalım!

*Konferansımız Ön Kayıt Gerektirir ve Ücretsizdir.

Detaylı Bilgi

İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020

İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020 20 Şubat, 2020 Anadolu Üniversitesi Worldef, Eskişehir’e Geliyor! Hazır Mısın? Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için konferansımıza bekliyoruz. Hedefimiz sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın oluşturulmasını sağlamak. Konferans, […]

İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020
20 Şubat, 2020 Anadolu Üniversitesi

Worldef, Eskişehir’e Geliyor!

Hazır Mısın?

Türkiye’nin büyüyen e-ticaretine dikkat çekmek ve geleneksel ihracatçıların, yerel üreticilerin uluslararası arenada e-ihracat yapmalarını sağlamak için konferansımıza bekliyoruz.

Hedefimiz sınır ötesi e-ticaret yapmak isteyenlerin dijital ortamlarda daha aktif olarak, elektronik ihracat gerçekleştirmesini sağlamak ve bölgede bu farkındalığın oluşturulmasını sağlamak.

Konferans, profesyonel sektör uzmanları tarafından sınır ötesi e-ticaret hakkında, dünyadaki en son uygulamalar, modern trendler ve pratik çözümler ile ilgili olarak Eskişehir’deki yerel üreticilerimize, bölgedeki önde gelen şirket yöneticileri ve işletmelerine elektronik ihracat hakkında bilgi sağlayacak.

Eskişehir Valiliği, Anadolu Üniversitesi ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile gerçekleştirilecek konferans, 20 Şubat 2020 Perşembe günü 09.30-17.00 saatleri arasında Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek!

Uluslararası işbirlikleri geliştirmek için İç Anadolu E-İhracat Konferansı 2020’de buluşalım!

*Konferansımız Ön Kayıt Gerektirir ve Ücretsizdir.

Detaylı Bilgi

World E-Commerce Forum 2020

World E-Commerce Forum 2020 15 Nisan 2020 Shangri-La Bosphorus İstanbul World E-Commerce Forum, 2017’den bugüne kadar Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuna katkı sağlamak amacıyla organize ettiği İstanbul konferanslarına bir yenisini daha eklemeye geliyor. 15 Nisan 2020 tarihinde İstanbul’da altıncısı düzenlenecek olan World E-Commerce Forum 2020’nin bu yıl ki teması İngiltere E-Ticaret Pazarı! İngiltere’de […]

World E-Commerce Forum 2020
15 Nisan 2020 Shangri-La Bosphorus İstanbul

World E-Commerce Forum, 2017’den bugüne kadar Türkiye’yi bölgesel bir e-ticaret merkezi yapma vizyonuna katkı sağlamak amacıyla organize ettiği İstanbul konferanslarına bir yenisini daha eklemeye geliyor.

15 Nisan 2020 tarihinde İstanbul’da altıncısı düzenlenecek olan World E-Commerce Forum 2020’nin bu yıl ki teması İngiltere E-Ticaret Pazarı!

İngiltere’de her iki yemek siparişinden birisinin internet üzerinden verildiğini düşündüğümüzde, pazarın e-ihracatçılar için çok geniş fırsatlar barındırdığını söyleyebiliriz.

İngiltere’de e-ticaretin bu kadar yaygın şekilde kullanılmasının, hatta ABD’yi bile geride bırakmasının geçerli sebepleri var. Tüm bu sebepleri konuşmak, katılımcıların e-ihracat vizyonlarının geliştirmesi ve İngiltere e-ticaret altyapısı, ihracatçılarımıza yönelik destek mekanizmalarının tanıtılması ve Türkiye’den e-ihracatçıların bu pazarı enine boyuna tanımalarını sağlamak amacıyla World E-Commerce Forum 2020’de buluşalım.

İngiltere özelinde Avrupa Bölgesi’nde sınır ötesi e-ticaret imkânlarının Türkiye’den e-ihracatçılar için konuşulacağı zirvede sadece özel sektörün önde gelen firmaları değil, aynı zamanda TİM (Türkiye İhracatçılar Meclisi), T.C Ticaret Bakanlığı, T.C Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı gibi devlet kurumlarını göreceğiz.

Konferans, sınır ötesi e-ticaret hakkında ve bölgedeki önde gelen şirket yöneticileri, profesyonel uzmanlar ve devlet kurumları tarafından e-ihracat konusunda dünyadaki en son uygulamalar, modern trendler ve pratik çözümler ile ilgili olarak üreticilerimize ve işletmelerimize bilgiler sağlayacak.

Detaylı Bilgi