Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

KargomKolay ile Oman Post iş birliği yaptı; Orta Doğu’ya e-ihracat kolaylaşacak

KargomKolay ile Asyad Oman Post, Orta Doğu’ya e-ihracat yapmak isteyen firmalara ekonomik çözüm sunmak üzere iş birliği yaptı. Karşılıklı işbirliği anlaşması imzalayan firmalar, Türkiye’den Orta Doğu’ya e-ihracatı kolaylaştıracak.
KargomKolay

KargomKolay, Türkiye’de uluslararası ekspres kurye taşımacılığı sektöründe başarılı bir ivme sergiliyor. Orta Foğu’nun en büyük lojistik şirketlerinden Asyad Grup Oman Post ile iş birliği anlaşması imzalayan firma, Türkiye’den e-ihracat gönderilerini Orta Doğu’daki farklı ülkelere en uygun fiyatlarla teslim edecek. KargomKolay, Oman Post iş birliği çerçevesinde ilk aşamada Umman ve Ürdün’e e-ihracat gönderilerine odaklanacak. 2021 yılı sonunda ise Umman üzerinden tüm Orta Doğu’ya teslimatların başlayacağı belirtildi.

Önder Türker: E-ihracatta çok ciddi bir büyüme hedefliyoruz

DRN Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Önder Türker, Oman Post iş birliğine ilişkin yaptığı açıklamada, “Asyad Group, bünyesinde kendine ait gümrüklü sahaları, fulfillment merkezlerini de bulunduran Orta Doğu’nun en büyük lojistik şirketlerinden biri. Oman Post Asyad Express ile yaptığımız bu anlaşma ile birlikte ülkemizde e-ihracatta çok ciddi bir büyüme hedefliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Sharji: Anlaşmamız, 100’den fazla ülkeyi birbirine bağlayacak

Oman Post Asyad Express Yönetim Kurulu Başkanı Nasser Al Sharji ise, şu bilgileir paylaştı; “KargomKolay ile yapılan bu anlaşma, uluslararası ortaklıklarımızı genişletme konusunda çok önemli bir kilometre taşı oldu. Dünya çapında 100’den fazla ülkeyi birbirine bağlayarak, 20’den fazla çeşitte lojistik hizmetimizi geliştirmemize olanak sağlayacak heyecan verici bir gelişme. KargomKolay ile birlikte müşterilerimize daha fazla seçenek, kolaylık ve değer sunarken daha geniş bir küresel e-ticaret pazarına giriyoruz.”

KargomKolay, Türkiye’nin en büyük online yurt dışı kargo projesi

Türkiye’nin en büyük online yurt dışı kargo projesi olan KargomKolay, 2014 yılında kuruldu. DRN Lojistik A.Ş.’nin bir markası olan KargomKolay, 2020 yılında 160’ın üzerinde ülkeye kapıdan kapıya teslimat yaptı. Binlerce bireysel ve kurumsal müşterisi bulunan firma, çağrı merkezinde her gün binlerce müşteriye hizmet veriyor. Aynı zamanda Türkiye’nin en iyi müşteri hizmetlerinden birine sahip olan firma, her gün 5 bin civarında çağrı ile müşterilerine hizmet veriyor. Ayrıca, teknolojik altyapısı ile de benzersiz bir müşteri deneyimi sunuyor.

Oman Post, Umman’ın en büyük lojistik networkü

Oman Post, Asyad Group’a bağlı bir lojistik platformu. Umman’ın beş havaalanı, yeni bir demiryolu ağı ve birinci sınıf bir karayolu ağı ile desteklenen üç derin limandan ve üç serbest bölgeden oluşan dev bir organizasyon. Temelleri 1856 yılına dayanan Oman Post, ülkenin en büyük lojistik networkü. Umman Sultanı Qaboos bin Said tarafından 2005 yılında yeniden şekillendirilen organizasyon, Umman ulusal postanesi olmanın yanında tüm Orta Doğu’ya da hizmet veren bir yapıya kavuştu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Bizi Instagram’da Takip Edin!