Kargo aracında soygun: E-ticaret paketlerinin de bulunduğu paketler çalındı

soygun
Bursa’nın Yıldırım ilçesinde bir kargo firmasına ait hafif ticari araç çalındı. Araç daha sonra terk edilmiş olarak bulunurken, araçta e-ticaret paketlerinin de bulunduğu paketlerin çalındığı tespit edildi. Aracı çalan soyguncuların plakaya etiket yapıştırarak tespiti engellemeye çalıştığı görüldü.

İçindekiler

Edinilen bilgilere göre, dün (çarşamba) Yıldırım ilçesinde meydana gelen olayda, kargo dağıtımı yapan Cüneyt K., aracı park ettikten sonra çalışır vaziyette bırakarak, bir müşteriye paket teslim etmeye gitti. Kurye, teslimattan döndüğünde aracı yerinde bulamadı ve polise giderek ihbarda bulundu. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.

Öte yandan, Bursa’nın İnegöl ilçesinde saat 23:00 sıralarında yol kenarında terk edilmiş halde bir araç gören sürücüler, durumu polise bildirdi. Aracın, çalınan kargo aracı olduğu belirlendi. Aracın plakalarının etiketlerle gizlendiği görüldü. Araçtaki paketlerin de çalındığı tespit edildi.

Soygunda e-ticaret paketleri de çalındı

Kargo ürünlerini çalan soyguncuların 3 kişi olduğu belirlendi. Kargo aracında, e-ticaret paketlerini de içeren teknolojik ürünlerden oluşan paketlerin bulunduğu öğrenildi. Araç sahibine teslim edilirken, görgü tanıklarının ifadesini alan polis soyguncuların yakalanması için çalışmalarını sürdürüyor.

Paylaş
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Sitede Ara